Bertina e “BB3”, pas pesë muajsh ndarjeje dëshiron t’i rikthehet sërish lidhjes me Erionin

Nga bigbrotheralbania bigbrotheralbania.me

Pas gati pesë muajsh ndarjeje përfundimtare nga Erion Zeqiraj, me të cilin u njoh në lojën e “Big Brother 3”, duket se Bertina Mehmeti nga Delvina ndihet nostalgjike dhe e lënduar, duke shfaqur dëshirën për një rikthim të ri në lidhjen e saj me Erionin. Edhe pse dy ish-konkurrentët e “BB3” preferuan ta mbanin larg mediave lajmin e ndarjes, ata nuk mund ta mbanin aq të fshehtë, për sa kohë nuk u p
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

“Arbri të jetë fitues i Big Brother” | Big Brother Albania

Nga bigbrotheralbania bigbrotheralbania.me


Kështu është mendimi i të gjithëve. Mendimi i spektatorëve, mendimi i intelektualëve, njerëzve të thjeshtë, mendimi i fëmijëve, mendimi i vajzave, i pensionerëve – të gjithë e duan atë për fitues.
Arbër Zeka, 25 vjeçari nga Prishtina, tashmë i diplomuar në Ekonomi, që pas hyrjes së tij në Big Brother Albania 5 ka arritur të fitojë zemrat e të gjithëve. Këtë ai e arriti duke qenë shembull për t
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Banorët në pritje të provës; Genta ironi me Arbrin | Big Brother Albania

Nga bigbrotheralbania bigbrotheralbania.me

Banorët futen të gjithë në dhomën e gjumit dhe fillojnë që të flasin për tema të përgjithshme. Herë pas here ata bëjnë shkaka dhe ngacmohen me njëri-tjetrin. Genta dhe Arbër debatojnë dhe më pas ironizojnë njëri-tjetrin në prani të banorëve të tjerë.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Komente për debatin Ola-Liam e Arbër; Ola: “Liami po më provokon” | Big Brother Albania

Nga bigbrotheralbania bigbrotheralbania.me

Big Brother Albania, BBA 5, Fotografi nga BBA5, Video live nga Big brother albania
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Erioni humbet lojën;- Graciano i pret flokët | Big Brother Albania

Nga bigbrotheralbania bigbrotheralbania.me

Gjatë fazës së dytë të lojrave, Erioni humbet lojën përballë Françeskës dhe kjo bën që ai të humbë bastin që ka vënë me Gracianon. Kështu Graciano i kërkon që të shkojnë në banjë dhe fillon që t’ia presë flokët.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Gerta-Ermalit: “Je liberal, unë jam fanatike”; Françeska: “Mendoj se largohet Tani ose Edi” | Big Brother Albania

Nga bigbrotheralbania bigbrotheralbania.me

Disa nga banorët qëndrojnë në oborr duke diskutuar, me tone të larta herë pas here, për lidhjet e dashurisë. Gerta e cilëson Ermalin si liberal, ndërsa ai argumenton se nuk është e thënë që të gjithë të mundohen të tregojnë moral të lartë, por le të flasin pa doreza.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Puthje lesbike midis Franceskes dhe Gentes

Nga bigbrotheralbania bigbrotheralbania.me

Franci dhe Genta jane puthur ne buze, ndonese me njera tjetren konsiderohen “armike” te betuara.
Françeska del ne kopsht e fillon qe te diskutoje me Dritanin per sa u perket marredhenies mes djemve dhe vajzave ne ditet e sotme.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

E verteta e Ervinit dhe e Gertes: Ervini ne telashe serioze me te dashurin e Gertes | Big Brother Albania

Nga bigbrotheralbania bigbrotheralbania.me

Ervini, banor i Big Brother Albania 4, ne nje gazete ka deklaruar se njeh Gerten, banoren aktuale ne Big Brother Albania 5. Faktikisht kjo histori eshte shume me shume e ngaterruar se sa duket.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Motra e Ermalit: Dashuria me Françeskën, e vërtetë | Big Brother Albania

Nga bigbrotheralbania bigbrotheralbania.me

jo është disa vite më e vogël se Ermali dhe gjithsesi merr përsipër të gjykojë atë çfarë sheh nga ekrani në lidhjen e Ermal Merdanit me vajzën nga Vlora, Françeska. Por komenteve të ndryshme të bëra mbi çiftin, ndërsa thuhet se Françeska i është afruar Ermalit thjesht për të fituar pikë në lojë
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Graciano e Grandiola kërcejnë tango; Françeska: “Mund të nominohem këtë javë”

Nga bigbrotheralbania bigbrotheralbania.me

Graciano e Ola qëndrojnë në sallon ku fillojnë të kërcejnë tango. Ola ka marrë disa mësime tango jashtë, por në shtëpinë e BB merre leksione nga Graciano. Më pas, pranë tyre vinë dhe banorë të tjerë, e Graciano fillon t’i mësojë Françeskës të kërcejë, ndërsa Ola merr Dritanin si partner.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Login Në My Site

Nuk keni llogari ende? Bashkohuni me ne, është falas!

Kërkohet kyçja që të mund ta publikoni Lajmin E Ri

Publkimet e të panjohurve nuk janë të lejuar! Ju duhet kyçeni për ta publikuar. Nuk keni llogari ende? Bashkohuni me ne, është falas!