Nje guide kulturore ne Dusseldorf te Gjermanise | Keshilla.NET

Nga greta www.keshilla.net

Arti eshte i madh ne Dusseldorf. Me me shume se 100 galeri dhe 26 muzeume, me nje shtepi te famshme te operes dhe nje arkitekture te mahnitshme, ky qytet i
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Shujtat përplot me yndyrë – njihuni me to | Keshilla.NET

Nga greta www.keshilla.net

Ekspertët e shëndetësisë mendojnë se 20 deri 35% e konsumit ditor të kalorive duhet të zbresë nga yndyrat. Një gram yndyrë ofron nëntë kalori, e
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Keshilla per nje diete te ekuilibruar | Keshilla.NET

Nga greta www.keshilla.net

Sic thojne dietologet , 9 dieta mbi 10 jane last minute: ato jane agresive qe ne fillim per te patur rezultate te menjehershme, gjithashtu ekziston
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Limoni për shëndet | Keshilla.NET

Nga greta www.keshilla.net

Limoni është një nga ushqimet më të dobishme në planetin tonë dhe me siguri përmban listën më të gjatë të efekteve pozitive në shëndetin tonë.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Ajri ultrasonik mund të shkatërrojë kancerin e prostatës | Keshilla.NET

Nga greta www.keshilla.net

Ajri ultrasonik me tension të lartë mund të shkatërrojë kancerin e prostatës pa efekte serioze anësore karakteristike për terapitë e tjera, ka zbuluar
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Telefoni mund te karikohet me nxehtesine e trupit | Keshilla.NET

Nga greta www.keshilla.net

Hulumtuesit janë duke zhvilluar teknologji për të Karikuar telefonin duke përdorur nxehtësinë e trupit. Një grup i studiuesve në Universitetin Wak
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

100 vjetori i Pavarësisë, Komiteti shtyn përzgjedhjen e monumentit fitues | GAZETA REPUBLIKA

Nga anaa www.gazetarepublika.al

Komiteti për 100-vjetorin e Pavarësisë ka shtyrë për javën e ardhshme, shpalljen e monumentit fitues. Në mbledhjen e sotme, kryeministri Berisha vendosi shtyrjen pasi sipas tij, projektet duhet të ristudiohen.“Projektet duhet të studiohen dhe të bëjmë një mbledhje javën e ardhshme pasi ato
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Zgjedhja e presidentit, Wollfarth: Kandidaturat të paraqiten brenda afatit | GAZETA REPUBLIKA

Nga anaa www.gazetarepublika.al

Kreu i prezencës së OSBE-së në Tiranë, Eugen Wollfarth vlerëson se kreu i ri i shtetit duhet të ketë jo vetëm konsensusin e palëve, por ai duhet jetë një figurë e pëlqyer nga populli. Ambasadori i OSBE-së,
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Itali, arrestohen 2 shqiptarë për trafik droge | GAZETA REPUBLIKA

Nga anaa www.gazetarepublika.al

Dy shqiptarë kanë përfunduar në prangat e policisë italiane, sepse dyshohet se janë pjesë e një trafiku ndërkombëtar të lëndëve narkotike Shqipëri-Itali, kryesisht në brigjet e Salento. Gjatë ndalimit shqiptarëve i është sekuestruar edhe 535 kilogramë
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Balkanweb | Britani, pranga 5 personave, dyshone për aktivitete terroriste - Bota

Nga ballkan www.balkanweb.com

Të paktën pesë persona të dyshuar për aktivitete terroriste, u arrestuan sot si pjesë e një operacioni policor në Luton, në veriperëndim të Londrës, njoftoi Scotland Yard.
"Këta persona, të moshës 21, 23, 24, 30 dhe 35 vjeç, janë të dyshuar për përgatitjen apo nxitjen e akteve terroriste", theksoi policia në një komunikatë.

Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Login Në My Site

Nuk keni llogari ende? Bashkohuni me ne, është falas!

Kërkohet kyçja që të mund ta publikoni Lajmin E Ri

Publkimet e të panjohurve nuk janë të lejuar! Ju duhet kyçeni për ta publikuar. Nuk keni llogari ende? Bashkohuni me ne, është falas!