Bota e ‘vogël’ e Rona Nishliut | Thashetheme

Nga admin thashethe.me

25-vjeçarja që këtë vit përfaqëson Shqipërinë në edicionin e 57-të të Festivalit Evropian të Këngës (Baku, Azerbajxhan, 22-26 maj) është nga ato
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Capello tregon pse braktisi Anglinë | Sporti Total

Nga admin www.sportitotal.net

Ish selektori i Anglisë, Fabio Capello, ka treguar arsyet për dorëheqjen e tij nga detyra, vetëm disa muaj para fillimit të Euro 2012. Strategu i njohur
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

‘Neymar, njëri nga pesë më të mirët’ | Sporti Total

Nga admin www.sportitotal.net

Trajneri i Santosit, Muricy Ramalho, mendon se sulmuesi brazilian, Neymar, është njëri nga pesë lojtarët më të mirë në botë. 20-vjeçari është
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Kilogramët nuk kthehen më pas ‘orës policore’ | Keshilla.NET

Nga admin www.keshilla.net

Kushti që kilogramët të mos kthehen më është t'i ndryshoni shprehitë e të ushqyerit dhe ta ruani motivimin, thekson J. Bauer, e cila e ka hartuar planin
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Engjëjt e Victoria’s Secret, seksi edhe sportive | Sekrete Bukurie

Nga admin www.sekretebukurie.com

Zakonisht ato pozojnë me të brendshme, por këtë radhë kanë vendosur që të pozojnë me veshje sportive në një palestër. Pavarësisht nëse kanë
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

ILIRIA NEWS AGENCY - Përfaqësuesit e Gostivarit në Kongresin e tretë të LBKT-së

Nga admin ina-online.net

Qindra kryetarë dhe përfaqësues të komunave nga Turqia dhe shtete tjera, ndërmjet të cilëve edhe nga Komuna e Gostivarit, morën pjesë në punën e Kongresit të tretë të rregullt të përgjithshëm të Lidhjes Botërore të Komunave Turke (LBKT) ne të cilin u zgjodh kryesia e re.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Shkencëtarët britanikë zgjidhin enigmën: pula apo veza | Kuriozitete

Nga admin www.kuriozitete.net

Kush ka ardhur e para, pula apo veza? Kjo është enigma që prej shekujsh ka munduar njerëzit për të dhënë një përgjigje të saktë e
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

36 vjedhje në ditë, mijëra çështje pezull mbesin pa autor – Agjencia Kombëtare e Lajmeve AMA

Nga admin www.ama-news.al

Pavarësisht operacioneve të shumta dhe zbulueshmërisë së vjedhjeve që ndodhin në kryeqytet, për të cilat raportohen mjaft autorë të arrestuar,...
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Al Dunya TV: Barça, komplot kundër Asad | LajmeShqip.com

Nga admin www.lajmeshqip.com

Televizioni shtetëror sirian pretendon se pasimet e lojtarëve katalanas janë “harta” e trafikut kontrabandë të armëve
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Sozia e Jennifer Lopez është një… mashkull | Thashetheme

Nga admin thashethe.me

Është fjala për videon e re që Jennifer është duke realizuar në Acapulco të Meksikës. Ne prapaskenë të sheshxhirimit të videos që Jennifer
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Login Në My Site

Nuk keni llogari ende? Bashkohuni me ne, është falas!

Kërkohet kyçja që të mund ta publikoni Lajmin E Ri

Publkimet e të panjohurve nuk janë të lejuar! Ju duhet kyçeni për ta publikuar. Nuk keni llogari ende? Bashkohuni me ne, është falas!