Aniston, tetë mijë dollarë në muaj për t’u dukur mirë | Thashetheme

Nga admin thashethe.me

Aktores hollivudiane, Jennifer Aniston, ia kanë zili shumë femra, pasi ajo gjithmonë tregon se vitet nuk po lënë shenjë në dukjen e saj. Mirëpo,
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Mustafa i jep ortakut tender prej gjysmë milioni euro « Lajme - Telegrafi

Nga admin www.telegrafi.com

Komunës së Gjilanit, Qemajl Mustafa, i ka dhënë tender në vlerë gjysmë milioni euro kompanisë së bashkortakut të tij dhe kompanisë që i ka bërë fushatën elektorale.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Topi: Askush nuk ka të drejtë të bllokojë Kosovën « Lajme - Telegrafi

Nga admin www.telegrafi.com

Gjatë qëndrimit në Stamboll, ku u nderua me titullin doktor nderi i Universitetit Aydin, presidenti i Shqipërisë, Bamir Topi në një intervistë dhënë gazetës së madhe turke “Today’s Zaman”, ka hedhur poshtë pikëpamjet se kandidatura e Serbisë mund të dëmtojë shanset e Kosovës për anëtarësim në BE.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Vajza e Whitney Houston në dashuri me “vëllanë” e saj | Thashetheme

Nga admin thashethe.me

Bobbi Kristina, vajza e së ndjerës Whitney Houston është në lidhje me Nicholas Gordon, të cilin këngëtarja e ka adoptuar dhe rritur si djalin e saj,
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Dacic: Kush e pyet Kacinin për zgjedhjet?! « Lajme - Telegrafi

Nga admin www.telegrafi.com

Ministri i Brendshëm serb, Ivica Dacic, thotë se ka pasur presione ndërkombëtare për mosmbajtjen e zgjedhjeve serbe në Kosovë, por se kur i ka shpallur ato kryetarja e Parlamentit të Serbisë, “kjo punë tash ka mbaruar”.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Përfundon prova; Banorët të frikësuar, Françeska qan | Big Brother Albania

Nga admin bigbrotheralbania.me

Big Brother Albania, BBA 5, Fotografi nga BBA5, Video live nga Big brother albania
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Shofer makine funerali - HumorShqip.net

Nga admin www.humorshqip.net

Klienti prek taksixhiun në shpatull për ti thënë që të ndalojë makinën. Taksixhiu menjëher humb kontrollin, për pak sa nuk përplaset me një kamion - Qendra e humorit dhe argetimit...
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Nje Shqiptare per here te pare ne bote me tre transplante | Kuriozitete

Nga admin www.kuriozitete.net

Pacientja eshte shqiptarja 6 vjeçare Angela Bushi, e prekur nga sindromi Wolcott-Rallison (WRS), thuhet ne nje komunikate per shtyp te Shkolles Mjekesore
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Gjermania, rreth 27 milion euro të tjera për Kosovën | LajmeShqip.com

Nga admin www.lajmeshqip.com

Gjatë konsultimeve ndërqeveritare gjermano-kosovare për bashkëpunim ekonomik zhvillimor, Qeveria gjermane është zotuar për një mbështetje të mëtejshme të vendit më të ri në Evropë
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Sot 14 mars, Gëzuar Ditën e Verës! | LajmeShqip.com

Nga admin www.lajmeshqip.com

E quajtur ndryshe si dita e largimit të dimrit, kjo festë ka krijuar tashmë traditën e saj jo vetëm tek banorët e qytetit të Elbasanit, por edhe në qytete të tjera të vendit dhe veçanërisht në Tiranë
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Login Në My Site

Nuk keni llogari ende? Bashkohuni me ne, është falas!

Kërkohet kyçja që të mund ta publikoni Lajmin E Ri

Publkimet e të panjohurve nuk janë të lejuar! Ju duhet kyçeni për ta publikuar. Nuk keni llogari ende? Bashkohuni me ne, është falas!