BBA 5 Graciano Dhe Lorena Bejn Seks (Video) | Big Brother Albania

Nga musa bigbrotheralbania.me

Ishin Ermali dhe Franceska të parët që thyen akullin në Big Brother Albania 5 duke bërë sex para kamerave të cilat i vëzhgojn 24 orë.
Tani kemi një cift tjeter ku pamjet në këtë video flasin qartë se edhe Graciano dhe Lorena kanë ndjekur hapat e Ermalit dhe Franceskes.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Sallata jeshile parandalues i kancerit të gjirit | LajmeShqip.com

Nga admin www.lajmeshqip.com

Spinaqi, sallata jeshile dhe të tjera perime me gjethe, parandalojnë në një masë të konsiderueshme shfaqjen e kancerit tek femrat
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Pse e refuzoi Nora Istrefi ofertën e “Dancing with the Stars”

Nga admin thashethe.me

Akoma nuk është bërë e ditur lista zyrtare me emrat që do të prezantohen si konkurrente ne eventin e madh te Vizion Plus, “Dancing with the Stars”. Edhe pse disa emra janë përfolur, asgjë nuk është zyrtare, por tashmë është mësuar në mënyrë përfundimtare se këngëtarja e mirënjohur, Nora Istrefi nuk do të jetë një nga ata, shkruan gazeta Standard.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Paris me elegancë zbret nga makina pa treguar të brendshmet | Thashetheme

Nga admin thashethe.me

Si e zonja ashtu është dhe makina! Supermiliarderja Paris Hilton është fotografuara duke dalë nga makina e saj, një Ferrari e kuqe e mrekullueshme.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Motrat e adoptuara, gjejnë njëra-tjetrën në Facebook

Nga admin noa.al

"Përshëndetje Aleksandra. Emri im është Maira dhe këtë mëngjes kam pasur surprizën e këndshme për të të gjetur në Facebook. Kam kohë që të kërkoj, pasi jam e sigurt se ti je motra ime ...".
Nuk ndodh çdo ditë që të marrësh një E-mail si ky.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Ngrënien e tepërt mund ta nxisë edhe ushqimi dietal

Nga admin tryeza.org

Aperitivi si gota e bardhë e verës, vermuti dhe likeri hap apetitin dhe përgatit stomakun për tretje. Por nëse e pini rregullisht, për shkak të zgjimit të ndjenjës së urisë shpesh mund të hani edhe më shumë se sa ju duhet, theksojnë nutricionistët. Ata theksojnë që shprehitë e caktuara jetësore mundeni goxha shumë të nxisin dëshirën e pangopur, të rreme për ushqim.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Mjaftojnë 20 sekonda lazër dhe ngjyra e syve tuaj do ndryshojë

Nga admin www.proletari.com

Meksikë - 20 sekonda nën trajtimin e lazërit dhe ngjyra e syve tuaj mund të bëhet blu. Një mjek kalifornian(SHBA) është duke eksperimentuar një ndërhyrje mjeksore që brenda pak sekondave të ndryshojë ngjyra e syve tuaj.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Tronditet mjekësia, 7-vjeçarja loton gurë nga sytë

Nga admin noa.al

Kalkuta, Indi, 20 nëntor 2011, NOA - Mjekët okulistë kanë mbetur të shokuar kur kanë vizatuar vogëlushen Kura Nitya, 7 vjeçe, që prej 15 ditësh është duke qarë gurë siç shihni edhe tek kjo foto. Ekspertët pranojnë se ende nuk mund të japin një shpjegim për këtë fenomen.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Truri “psikopat” i ndryshëm nga ai shëndetshëm

Nga admin noa.al

Ata persona që janë klasifikuar si psikopatë shfaqin ndryshim si në nivelin strukturor ashtu dhe në nivelin funksional në zona cerebrale të rëndësishme për pjesën emotive dhe të ndjeshmërisë, me pak fjalë kapaciteti që percepton ndjenjat është shumë i ndryshëm.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Tirana afër Prekazit, çelet ekspozita “Për të mos harruar”

Nga admin si Editorial

Tiranë- Për të mos harruar, një komb duhet të përtërijë kujtesën e tij. Me rastin e 14-vjetorit të rënies heroike të komandantit legjendar të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Adem Jashari dhe familjes së tij, Tirana iu bashkua Kosovës, në ditën e zgjimit të ndërgjegjes kombëtare për lirinë dhe pavarësinë e Kosovës.Genocidi dy shekullor serb do të përkujtohet përgjatë dy javëve në Muzeun Historik K
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Login Në My Site

Nuk keni llogari ende? Bashkohuni me ne, është falas!

Kërkohet kyçja që të mund ta publikoni Lajmin E Ri

Publkimet e të panjohurve nuk janë të lejuar! Ju duhet kyçeni për ta publikuar. Nuk keni llogari ende? Bashkohuni me ne, është falas!