Engjëjt e Victoria’s Secret, seksi edhe sportive | Sekrete Bukurie

Nga admin www.sekretebukurie.com

Zakonisht ato pozojnë me të brendshme, por këtë radhë kanë vendosur që të pozojnë me veshje sportive në një palestër. Pavarësisht nëse kanë
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

ILIRIA NEWS AGENCY - Përfaqësuesit e Gostivarit në Kongresin e tretë të LBKT-së

Nga admin ina-online.net

Qindra kryetarë dhe përfaqësues të komunave nga Turqia dhe shtete tjera, ndërmjet të cilëve edhe nga Komuna e Gostivarit, morën pjesë në punën e Kongresit të tretë të rregullt të përgjithshëm të Lidhjes Botërore të Komunave Turke (LBKT) ne të cilin u zgjodh kryesia e re.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Shkencëtarët britanikë zgjidhin enigmën: pula apo veza | Kuriozitete

Nga admin www.kuriozitete.net

Kush ka ardhur e para, pula apo veza? Kjo është enigma që prej shekujsh ka munduar njerëzit për të dhënë një përgjigje të saktë e
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

36 vjedhje në ditë, mijëra çështje pezull mbesin pa autor – Agjencia Kombëtare e Lajmeve AMA

Nga admin www.ama-news.al

Pavarësisht operacioneve të shumta dhe zbulueshmërisë së vjedhjeve që ndodhin në kryeqytet, për të cilat raportohen mjaft autorë të arrestuar,...
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Al Dunya TV: Barça, komplot kundër Asad | LajmeShqip.com

Nga admin www.lajmeshqip.com

Televizioni shtetëror sirian pretendon se pasimet e lojtarëve katalanas janë “harta” e trafikut kontrabandë të armëve
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Sozia e Jennifer Lopez është një… mashkull | Thashetheme

Nga admin thashethe.me

Është fjala për videon e re që Jennifer është duke realizuar në Acapulco të Meksikës. Ne prapaskenë të sheshxhirimit të videos që Jennifer
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Enver Hasani: Fusnota mund të lë pasoja | Lajme.Org

Nga admin www.lajme.org

Kryetari i Gjykatës Kushtetuese  dhe njohësi i marrëdhënieve ndërkombëtare Enver Hasani thotë se përfaqësimi i Kosovës me fusnotë në nisma
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Debat mes Liamit e Françeskës; Arbri-Françeskës: “Mirë ta bëri”

Nga bigbrotheralbania bigbrotheralbania.me

Pasi Liami gatuan dy pulat dhe shkon e u thotë banorëve se ato janë pjesë e buxhetit të tij, sepse nuk ka blerë cigare apo ndonjë asortiment tjetër që banorët kanë porositur, fillon një debat midis tij dhe Françeskës.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Vlash, na kthe lekët që na ke borxh! | Big Brother Albania

Nga bigbrotheralbania bigbrotheralbania.me

Është e gjatë lista e personave të cilët, kur kanë parë Vlashin brenda shtëpisë së “Big Brother”, kanë menduar: Neve na ka lekë borxh, s’ka turp shkon e futet aty brenda!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Kuriozitete: Kënga ‘Ai se eu te pego’ është e vjedhur

Nga AlbTeam alb-team.com

Lajmet e fundit nga Kosova,Filma Me Titra Shqip, Shqipëria, Maqedonia dhe Bota - Lajme Ekonomi Sport Magazina Lifestyle Shendetesi Teknologji Fun Lojera Showbiz. Kuriozitete, Showbiz, Teknologji, Lifestyle, Lajmet e Fundit, Filma Shqiptare, Video Shqiptare, Lojra Online, Foto, Fjalor, Big Brother, Grande Fratello,Tv Live, Muzik Shqip,Sport. Te gjitha ne nje Faqe te Vetme.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Login Në My Site

Nuk keni llogari ende? Bashkohuni me ne, është falas!

Kërkohet kyçja që të mund ta publikoni Lajmin E Ri

Publkimet e të panjohurve nuk janë të lejuar! Ju duhet kyçeni për ta publikuar. Nuk keni llogari ende? Bashkohuni me ne, është falas!