Tregon Biondja - HumorShqip.net

Nga greta www.humorshqip.net

Burri të premten ma solli një pulë dhe më tha: “Përgatite mirë për të dielën”. Nuk e dija se çfarë veshin pulat të dielën, por e gjeta një - Qendra e humorit dhe argetimit...
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Përfundon prova; Banorët të frikësuar, Françeska qan | Big Brother Albania

Nga admin bigbrotheralbania.me

Big Brother Albania, BBA 5, Fotografi nga BBA5, Video live nga Big brother albania
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Ushqimi pikant bën mirë për zemrën | Keshilla.NET

Nga greta www.keshilla.net

Lajm i mirë për ata që pëlqejnë ushqimet pikante: konsumimi i këtij lloj ushqimi bën mirë për zemrën. Specat djegës ndihmojnë në uljen e
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Shitet qyteza më e vogël në botë | Kuriozitete

Nga greta www.kuriozitete.net

Në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ka dalë në shitje qyteza më e vogël me vetëm një banor, kurse çmimi fillestar është 100 000
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

BBA 5 Graciano Dhe Lorena Bejn Seks (Video) | Big Brother Albania

Nga musa bigbrotheralbania.me

Ishin Ermali dhe Franceska të parët që thyen akullin në Big Brother Albania 5 duke bërë sex para kamerave të cilat i vëzhgojn 24 orë.
Tani kemi një cift tjeter ku pamjet në këtë video flasin qartë se edhe Graciano dhe Lorena kanë ndjekur hapat e Ermalit dhe Franceskes.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

James Berisha takon Berishën: Misioni vazhdon

Nga admin si Editorial

Tiranë-Kryeministri Sali Berisha priti dje, në takim, pilotin shqiptaro-amerikan James Berisha, pas kthimit nga Eritrea, ku u burgos gjatë një prej fluturimeve në kuadër të misionit të tij sensibilizues “Të fluturosh për Kosovën”. Prej pavarësisë së Kosovës, James Berisha ka përshkuar me avionin e ekuipazhin e tij kontinente të tërë për promovimin në opinionin botëror të pavarësisë së
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Rama: Borxhi i lartë publik, Shqipëria në udhëkryq kritik - Shqiperi

Nga ballkan www.balkanweb.com

Kryetari i Partisë Socialiste Edi Rama gjatë tryezës për infrastrukturën në programin e Partisë Socialiste komentoi vlerësimin më të fundit të kompanisë prestigjioze të vlerësimit të ekonomisë, Mood’s Investors Service (Moody’s), sipas të cilit borxhi i lartë publik i Shqipërisë është i lartë.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Lajme: Qeveria e Kosovës dënon aktin terrorist në Mitrovicë

Nga AlbTeam www.alb-team.com

ShareZyra e Presidentes së Republikës së Kosovës e dënon sulmin me mjet shpërthyes, në një banesë private, në lagjen e Tre Rrokaqiejve në Mitrovicë, me ç’rast është vrarë një qytetar i Kosovës dhe është lënduar familja e tij, ka njoftuar [...]
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Showbiz: Elda Koci pohon ndarjen me Redon Makashin

Nga AlbTeam www.alb-team.com

ShareDukej si e pamundur, por është e vërtetë. Javën e kaluar, “Gazeta shqiptare” publikoi lajmin e ndarjes së njërit prej çifteve më jetëgjatë si të dashuruar, Redon Maakshit dhe gazetares Elda Koçi. Arsyeja e ndarjes sipas gazetës ishte lidhja e [...]
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

15 “zonat” ku deshiron te perkedhelet nje femer | Keshilla.NET

Nga greta www.keshilla.net

Një mashkull tipik merr atë që dëshiron në shtrat, falë sensit të lindur të drejtimit dhe pak inkurajimi prej saj. Dëshironi të mbeteni thjesht
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Login Në My Site

Nuk keni llogari ende? Bashkohuni me ne, është falas!

Kërkohet kyçja që të mund ta publikoni Lajmin E Ri

Publkimet e të panjohurve nuk janë të lejuar! Ju duhet kyçeni për ta publikuar. Nuk keni llogari ende? Bashkohuni me ne, është falas!