Presidentja Jahjaga priti sportisten Majlinda Kelmendi - Sport - Infokus

Nga lumbardh www.infokusi.com

Presidentja e Republikës së Kosovës, zonja Atifete Jahjaga, priti sot sportisten Majlinda Kelmendi. Ajo e përgëzoi Majlinda Kelmendin për sukseset e saj të vazhdueshme në xhudo dhe në veçanti për suksesin e fundit në “Judo Swiss Open”, turne ndërkomb...
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Telashe të shumta para garës së Formula 1 për Shpërblimin e Madh të Bahrejnit | AutoLajme.com

Nga genti www.autolajme.com

Skuderia Force India është tërhequr nga prova e dytë zyrtare që u mbajt të premten mbrëma në Bahrejn, pas një nate plot përleshje mes forcave të
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Torres: Kam gjetur trajnerin që më beson

Nga admin www.sportitotal.net

Sulmuesi Fernando Torres ka thënë se më në fund ka gjetur një trajner, që ka besim në aftësitë e tij. Sipas sulmuesit spanjoll, meritat më të mëdha për atë që i dha fund pritjes për shënimin e golave i takojnë trajnerit të Chelseat, Roberto Di Matteos. Strategu italian në fillim të këtij muaji zëvendësoi Andre Villas-Boasin e shkarkuar dhe deri më tash po i ecën mirë me Chelsean. Mirë ka nisur t’
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Reali përçahet nga përplasja Mourinho-Casillas

Nga lumbardh www.infokusi.com

Ajo që nisi si një thashetheme, tashmë është konfirmuar: Casillas dhe Mourinho janë në një konflikt të hapur.Ndonëse mosmarrëveshjet janë të vjetra, në ditët e fundit tensioni është rritur në maksimum, ndërsa klubi nuk përgënjeshtron asgjë, duke zgje...
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Nadal vs Ronaldo, tenis me duar e këmbë (Video) - Sport - Infokus

Nga lumbardh www.infokusi.com

Njëri nga teniserët më të mirë në botë spanjolli Rafael Nadal ka pasur një kundërshtarë të veqantë në një shfaqje të bukur tenisi. Nadal në mënyrën e tij si një teniser profesional ka patsur rastin të luaj kundër yllit të futbollit Cristiano Ronaldo ...
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Barcelona vazhdon luftën për titull - Sport - Infokus

Nga lumbardh www.infokusi.com

Barcelona ka shënuar fitore solide në shtëpi ndaj Athletic Bilbaos me rezultat 2-0, duke vazhduar kështu luftën për titull të kampionit në La Liga.Blaugranët e dominuan takimin, por prapa nuk mbetën as mysafirët e lodhur nga Bilbao. Ekipi i Marcelo B...
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Reali shkatërron Osasunën - Sport - Infokus

Nga lumbardh www.infokusi.com

Osasuna është shkatërruar totalisht nga Real Madridi dhe atë në mes të Pamplonas, me rezultat 5-1, një sfidë që vërtetoi edhe njëherë formën e jashtëzakonshme të cilën është duke e kaluar klubi mbretëror spanjoll.Ishte kjo një ndeshje mjaft interesan...
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Catania ndal Milanin - Sport - Infokus

Nga lumbardh www.infokusi.com

Catania ka ndalur në një barazim me rezultat 1-1 liderin e Serie A, Milanin, duke e bërë edhe më diskutabile kështu luftën për titull të kampionit.Ndeshja ishte monotone dhe mjaft e baraspeshuar, ndërsa golin të parët e gjetën Rossonerët, të cilët dh...
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Vettel i pari në një betejë të ngushtë me Raikkonen | AutoLajme.com

Nga genti www.autolajme.com

Kampioni botëror Sebastian Vettel mori fitoren e tij të parë të vitit 2012 në një betejë të ngushtë me Kimi Raikkonen të Lotus në Grand Prix
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

City i largohet titullit - Sport - Infokus

Nga lumbardh www.infokusi.com

Manchester City mund të thuhet lirisht se i ka minimizuar gjasat për të fituar titullin e kampionit të Ligës Premier këtë sezon, pas barazimit në shtëpi ndaj Sunderlandit me rezultat 3-3.Sigurisht ndeshja u diktua nga një dominim i Manchester Cityt, ...
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Login Në My Site

Nuk keni llogari ende? Bashkohuni me ne, është falas!

Kërkohet kyçja që të mund ta publikoni Lajmin E Ri

Publkimet e të panjohurve nuk janë të lejuar! Ju duhet kyçeni për ta publikuar. Nuk keni llogari ende? Bashkohuni me ne, është falas!