Zajmina krenohet edhe me vithet e saj | KosovaChat

Nga kosovachat kosovachat.com

Zajmina tashmë nuk krenohet vetëm me gjoksin, por siç e shihni edhe në foto, ajo po tërheq vemendjen drejt të pasmeve të saj, teksa po përgatitet për klipin e ri.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Zbulohet shkaktari i rënies së flokëve | Sekrete Bukurie

Nga genti www.sekretebukurie.com

Shkencëtarët amerikanë kanë deklaruar se fajtor kryesor për rënien e flokëve te meshkujt është një proteinë, e cila lidhet në receptorin e qelizave...
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Genta-Lorit: Ti po përfiton nga lidhja me Gracianon”; Lori: “Nuk është kështu”

Nga bigbrotheralbania bigbrotheralbania.me

Liami vazhdon të luajë te pishina, duke bërë sikur po peshkon, ndërsa atje shkon Gentiana. Pasi bisedojnë e bëjnë shaka me njëri-tjetrin, Genta është kurioze të dijë mendimin Liamit për marrëdhënien e çiftit Graciano-Lorena.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Njihni një femër nga veshja e saj | Keshilla.NET

Nga greta www.keshilla.net

Veshja mund të tregojë jashtëzakonisht shumë për karakterin dhe personalitetin e një femre. Të paktën, ky është vlerësimi i psikologes klinike...
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Integrimi, ‘BE i ‘lutet’ politikës shqiptare të vijojë konsensusin’

Nga admin www.ama-news.al

Drejtori i Drejtorisë së Përgjithshme në BE, për Zgjerimin në Ballkanin Perëndimor, Pierre Mirel ka vlerësuar si pozitive ngritjen e komisionit për reformën zgjedhore dhe parlamentare si dhe miratimin e ligjeve me 3/5.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Xhinset për të treguar fundshpinën seksi | Sekrete Bukurie

Nga genti www.sekretebukurie.com

Me një palë xhinse të bukura mund të dallohet bukur dhe forma që ato përmbajnë, kjo është ajo që yjet mendojnë. S’ka rëndësi gjatësia apo
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Kuriozitete: Dioksidi i karbonit po na bën të gjithëve të shëndoshë

Nga AlbTeam alb-team.com

Lajmet e fundit nga Kosova,Filma Me Titra Shqip, Shqipëria, Maqedonia dhe Bota - Lajme Ekonomi Sport Magazina Lifestyle Shendetesi Teknologji Fun Lojera Showbiz. Kuriozitete, Showbiz, Teknologji, Lifestyle, Lajmet e Fundit, Filma Shqiptare, Video Shqiptare, Lojra Online, Foto, Fjalor, Big Brother, Grande Fratello,Tv Live, Muzik Shqip,Sport. Te gjitha ne nje Faqe te Vetme.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Syri i Saharës xhiruar nga gjithësia | Kuriozitete

Nga greta www.kuriozitete.net

Astronauti holandez Andre Kojpers, anëtar i ekuipazhit të Stacionit Kozmik Ndërkombëtar (MKS) ka fotografuar kraterin gjigant të kuqërremtë në...
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

E dogjën me acid në fytyrë, vdes ish-valltarja pakistaneze | Kuriozitete

Nga greta www.kuriozitete.net

Fakhra Younus, 33 vjec u hodh nga kati i gjashtë i një godine në Romë, Itali sepse nuk duronte dot më pamjen johumane që kishte marrë fytyra dhe trupi i...
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

BE i kërkon Berishës “kokën” e Ekrem Spahisë – Agjencia Kombëtare e Lajmeve AMA

Nga anaa www.ama-news.al

Deklarata e bujshme e kreut te legalisteve ne Tirane dhe zevendesminister i Mbrojtjes ne kabinetin Berisha, ka sjelle nje furtune nderkombetare. Madje kjo...
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Login Në My Site

Nuk keni llogari ende? Bashkohuni me ne, është falas!

Kërkohet kyçja që të mund ta publikoni Lajmin E Ri

Publkimet e të panjohurve nuk janë të lejuar! Ju duhet kyçeni për ta publikuar. Nuk keni llogari ende? Bashkohuni me ne, është falas!