Liami i hapet Franceskës, ja c’do të bëj me 100 milion lekë

Nga bigbrotheralbania bigbrotheralbania.me

Françeska dhe Liami rrinë në sallon duke diskutuar me njëri-tjetrin. Ata flasin për qëndrimin në shtëpinë e Big-Brother dhe për avantazhet dhe disavantazhet që mund të kenë. “Lum si ti që do të ikësh në Gjermani, ne do të durojmë llafet e njerëzve”, shprehet Françeska.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Koleksioni 2012 i syzeve “Ray-Ban” | Sekrete Bukurie

Nga genti www.sekretebukurie.com

“Ray-Ban” feston 75 vjetorin e themelimit, për këtë verë ka lëshuar linjën e syzeve “Legends”, modelet e të cilave do të kushtojnë nga 160 deri
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Byrekëza | Receta Kuzhine

Nga genti www.recetakuzhine.net

Perbersit: - 1/2 kg mish i grirë - ½ I kos - 1/2 kg petë të gatshme - 200 ml shtalpë - 1 thelb hudhër - 1 kokë qepë - vaj, kripë dhe piper i
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Nuk e konsideron veten tërheqëse - VIP - Infokus

Nga lumbardh www.infokusi.com

Scarlett Johansson nuk e konsideron veten si një seks simbol. Bukuroshja 27-vjeçe është e dëshiruar nga meshkujt në mbarë botën, por ajo nuk e konsideron veten aspak tërheqëse.Kur është pyetur se si ndjehet rreth të qenit si një ‘ikonë seksi”, ajo ës...
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Lidhja e Orindës me Turin drejt fundit?

Nga admin www.ama-news.al

Ka kaluar vetem nje vit qe kur Orinda Huta dhe Turian Hyska vendosen te blinin shtepine e tyre dhe te nisnin keshtu bashkejetesen, pas nje historie trevjecare mes tyre. Por mesa duket ky nuk ka qene nje ogur aspak i mire. Rastesisht mesuam se Orinda eshte duke kerkuar per shtepi me qira. Na beri pershtypje, sepse sic thame me siper, dime qe tashme kete faze e ka kaluar dhe nje shtepi Orinda e ka.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Mjeku dhe pacienti - HumorShqip.net

Nga greta www.humorshqip.net

Një pacient i shqetësuar e pyet mjekun: - Doktor, çfarë kam? - Nuk e di, nuk e di... - E kur do ta dini? - Nesër, pas obduksionit. - Qendra e humorit dhe argetimit...
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Ushqime në këmbim të teatrit | Kuriozitete

Nga greta www.kuriozitete.net

Aq shume po ndihen pasojat e krizes se thelle ekonomike qe ka pllakosur Greqine, sa ne qytetin verior te Selanikut, drejtuesit e nje teatri ndermoren nje
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Depilimi me sheqer | Sekrete Bukurie

Nga genti www.sekretebukurie.com

Muajve të fundit gjithnjë e më i popullarizuar po bëhet depilimi i qimeve me sheqer. Me sheqer mund të bëni depilim në mënyrë të thjeshtë dhe
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Ermali e Françeska, ngacmime; Erioni imiton Gentën e Klaudjën

Nga bigbrotheralbania bigbrotheralbania.me

Banorët e kanë përfunduar fazën e parë të provës së javës, e më pas e komentojnë. Françeska shprehet se atyre do t’u duhet të rrinë pa gjumë nëse bie gongu gjatë natës dhe Ermali teksa kërkon t’i kthejë përgjigje e thërret: “Zemër”.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Graciano dhe Lorena vazhdojnë planin kundër Arbërit

Nga bigbrotheralbania bigbrotheralbania.me

Anila, Meti dhe Arbëri ndodhen në dhomën e ndenjes dhe bisedojnë së bashku. Ndërsa Anila tregon për lidhjen e saj që rrëfeu gjatë Provës së Dashurisë dhe dy djemtë e ngacmojnë me shaka për ta bërë që të ndihet në siklet.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Login Në My Site

Nuk keni llogari ende? Bashkohuni me ne, është falas!

Kërkohet kyçja që të mund ta publikoni Lajmin E Ri

Publkimet e të panjohurve nuk janë të lejuar! Ju duhet kyçeni për ta publikuar. Nuk keni llogari ende? Bashkohuni me ne, është falas!