Vettel i pari në një betejë të ngushtë me Raikkonen | AutoLajme.com

Nga genti https://www.kapsit.com

Kampioni botëror Sebastian Vettel mori fitoren e tij të parë të vitit 2012 në një betejë të ngushtë me Kimi Raikkonen të Lotus në Grand Prix
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Login Në My Site

Nuk keni llogari ende? Bashkohuni me ne, është falas!