Supersfida Barça-Real, Ronaldo thyen Messi-n | NOA

Nga toni https://www.kapsit.com

Dorëzohet Barcelona, ndërsa Reali Madridit është pranë titullit kampion, duke shpresuar t’i japë fund dominimit disavjeçar të Pep Guardiolës dhe bandës katalanase. Ndeshja e sotme u komentua nga ekspertët e futbollit si supersfida Messi-Ronaldo, por që u fitua nga Cristiano Ronaldo.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Login Në My Site

Nuk keni llogari ende? Bashkohuni me ne, është falas!