David Villa së shpejti rikthehet në fushë - Sport - Infokus

Nga lumbardh https://www.kapsit.com

David Vila zbulon se është afër rikthimit në veprim me Barcelonën. Lojtari i kombëtares spanjolle ka bërë një rikthim të shpejtë në stërvitje me Barcelonën pas thyerjes së këmbës, fatkeqësi kjo që e pësoi në Japoni dhjetorin e kaluar, në Botërorin pë...
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Login Në My Site

Nuk keni llogari ende? Bashkohuni me ne, është falas!