Buke e mbushur | Receta Kuzhine

Nga greta https://www.kapsit.com

Perberesit: -1 buke e rrumbullaket gjalp -1 spec i verdhe i pjekur disa bishta qepesh te njoma -50 gr djath kackavall ose i bute per pica -4 domate te
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Login Në My Site

Nuk keni llogari ende? Bashkohuni me ne, është falas!