Mazda CX-5 e re, arrin maksimalen në testin e përplasjes IIHS | AutoLajme.com

Nga genti www.autolajme.com

Crossover-i i rim kompakt i Mazda-s, CX-5, mund të lavdërohet me kritika mjaft të mira, kur bëhet fjalë për harxhimet dhe karakteristikat dhe dinamikat e...
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Ford me fabrikë në Kinë | AutoLajme.com

Nga genti www.autolajme.com

Kompania e makinave Ford do të ndërtojë një fabrikë në lindje të Kinës.E planifikuar të përfundojë në vitin 2015, fabrika në Hangzhou do të jetë
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Limuzina luksoze DS9, së shpejti në treg | AutoLajme.com

Nga genti www.autolajme.com

Prodhuesi francez para panairit të automobilave të Pekinit, që do të mbahet muajin e ardhëm, paralajmëroi premierën e limuzinës së re luksoze të...
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Bugatti Veyron Grand Sport Vitesse | AutoLajme.com

Nga genti www.autolajme.com

“Bugatti” është marka e njohur botërore e cila prodhon automobila superluksoz. Së fundmi, është publikuar edhe videoja e kësaj supermakine. Motori
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Shefi i “Apple”, vizitë surprizë në Pekin - Lajmetsot.com

Nga LajmetSot www.lajmetsot.com

Vizitë surprizë në Pekin e administratorit të deleguar të “Apple”, Tim Cook. Pasardhësi i Steve Jobs do të takohet me disa eksponentë të
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

MG5 me pamje agresive | AutoLajme.com

Nga genti www.autolajme.com

Kompania MG ka botuar fotot e para të modelit MG5 për vitin 2013. I paralajmëruar me Konceptin 5, modeli prodhues është një Hatchback me 5 dyer dhe me
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Shkelje e privatësisë në iPhone

Nga admin www.ama-news.al

Pasi që rrjeti shoqëror Path ishte zënë duke kopjuar të dhënat personale nga pajisjet iPhone të njerëzve, CEO i këtij rrjeti, Dave Morin, kërkoi falje për këtë gjë. Por përpara se të vinte kërkesa për falje, Morin ishte raportuar që ishte dërguar në zyrën e CEO-s së Apple, Tim Cook, dhe ishte “dënuar” për shkeljen e kryer.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Versionin më i fuqishëm serik Ford Fiesta ST | AutoLajme.com

Nga genti www.autolajme.com

Ekspertët nga Köln e kanë prezantuar versionin më të fuqishëm serik të Fiesta-s. Ford Fiesta ST e vë në lëvizje motori 1.6-litra me katër cilindra
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Toyota Prius me sistem te integruar Hybrid Synergy Drive | AutoLajme.com

Nga genti www.autolajme.com

Edhe pse Toyota vazhdon të zgjerojë teknologjinë hibride edhe në modelet tjera të veturave të saj, Prius edhe më tutje është modeli më i njohur i
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Audi e blen Ducati-n | AutoLajme.com

Nga genti www.autolajme.com

“Volkswagen Group”, përkatësisht “Audi” e ka ndërmend që ta blejë prodhuesin italian të motoçikletave, të famshmin “Ducati-n”, i cili po
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Login Në My Site

Nuk keni llogari ende? Bashkohuni me ne, është falas!

Kërkohet kyçja që të mund ta publikoni Lajmin E Ri

Publkimet e të panjohurve nuk janë të lejuar! Ju duhet kyçeni për ta publikuar. Nuk keni llogari ende? Bashkohuni me ne, është falas!