Balkanweb | Nano president? Berisha: Kandidati do jetë nga PD - Shqiperi

Nga ballkan www.balkanweb.com

Kryeministri Berisha ka deklaruar sot nga Bashkia e Kamzës se mazhoranca do të paraqesë kandidaturat e saj për presidentin e ri.

I pyetur nga gazetarët për kandidaturën e Nanos si president, kreu i ekzekutivit shqiptar është treguar i rezervuar, duke u shprehur se, “Sot nuk do flas për politikë, sepse jemi këtu për një çështje me shumë rëndësi sikundër është
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Lajme: Ekstradohet nga Londra 41-vjeçari i dënuar për vrasje

Nga AlbTeam alb-team.com

Lajmet e fundit nga Kosova,Filma Me Titra Shqip, Shqipëria, Maqedonia dhe Bota - Lajme Ekonomi Sport Magazina Lifestyle Shendetesi Teknologji Fun Lojera Showbiz. Kuriozitete, Showbiz, Teknologji, Lifestyle, Lajmet e Fundit, Filma Shqiptare, Video Shqiptare, Lojra Online, Foto, Fjalor, Big Brother, Grande Fratello,Tv Live, Muzik Shqip,Sport. Te gjitha ne nje Faqe te Vetme.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Sot 14 mars, Gëzuar Ditën e Verës! | LajmeShqip.com

Nga admin www.lajmeshqip.com

E quajtur ndryshe si dita e largimit të dimrit, kjo festë ka krijuar tashmë traditën e saj jo vetëm tek banorët e qytetit të Elbasanit, por edhe në qytete të tjera të vendit dhe veçanërisht në Tiranë
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Marrëveshja, policë nga Maqedonia në bregdetin shqiptar | LajmeShqip.com

Nga alberti22 www.lajmeshqip.com

Zëvendësministri Bajrami tha se Ministria e Brendshme e Maqedonisë, do të nënshkruajë marrëveshje për bashkëpunim ndërpolicor me Ministrinë e Brendshme të Shqipërisë, dhe policë nga Maqedonia gjatë muajve të verës do të shkojnë në bregdetin shqiptar
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Kryekomunari i Ferizajt, Bajrush Xhemajli do të shkojë në burg

Nga admin www.lajmeshqip.com

Gjykata Supreme e Kosovës ka nxjerrë aktgjykim që konfirmon aktgjykimin e shkallës së parë lidhur me kryetarin e Ferizajt, i dënuar vitin e kaluar më parë me 2 vjet e gjysmë burgim për një aksident komunikacioni. Aktgjykimi i shkallës së parë është konfirmuar në të gjitha pikat, i cili detyron Xhemajlin të vuaj burgimin.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Ekspertët: ‘Ndryshimi i kufijve, ide e rrezkishme’ | Lajme.Org

Nga admin www.lajme.org

Deklarata e kryeministrit të Kosovës Hashim Thaçi se nëse ndryshojnë kufijtë shqiptarët do të jetojnë në një shtet nga analistët vendor vlerësohet
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Fish Media » Si u vranë pesë të rinj në Smilkovc të Shkupit?

Nga titi www.fishmedia.info

MPB ka dhënë një version të parë të ekspertizës se si ka ndodhur vrasja e pesëfishtë, javën e kaluar në Smilkovc të Shkupit.
Vrasësit thuhet se kanë ardhur pranë liqenit të Hekuranës në afërsi të fshatit Smilkovc, në kohën kur katër të rinjtë po përgatiteshin për të shkuar (makina e tyre e gjetur ishte me drita të ndezura).
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

I mërzitur me politikë, s’kandidon për president | Lajme.Org

Nga admin www.lajme.org

Behgjet Pacolli është lodhur nga skena politike e Kosovës. Lideri i AKR-së thotë se nuk është i interesuar t’i hyjë garës për postin e presidentit
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

AK në Vlorë, Spahiu: Qeveria kundër bashkimit e integrimit

Nga ornela www.shekulli.com.al

Një tubim i Aleancës Kuq e Zi, i mbajtur sot në Pallatin e Sportit në Vlorë, është kthyer në një protestë antiqeveritare, ku nuk kanë munguar parullat kundër kryeministrit Berisha. Gjatë fjalës së tij, kreu i AK, Kreshnik Spahiu, u [...]
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

“Vrasësi” francez nuk tregon shenja të lëvizjes | Lajme.Org

Nga greta www.lajme.org

Aksioni i policisë së Francës për kapjen e të dyshuarit kryesor për vrasjen e shtatë personave, ka hyrë në ditën e dytë. Ministri i Brendshëm
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Login Në My Site

Nuk keni llogari ende? Bashkohuni me ne, është falas!

Kërkohet kyçja që të mund ta publikoni Lajmin E Ri

Publkimet e të panjohurve nuk janë të lejuar! Ju duhet kyçeni për ta publikuar. Nuk keni llogari ende? Bashkohuni me ne, është falas!