Qelizat e trupit | A e din se...?

Nga genti www.aedinse.com

A e din se…Qelizat më jetëgjate në trupin e njeriut janë qelizat e trurit të cilat mund të jetojnë gjerë në vdekje të njeriut!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Shirokasi | Barcoleta Shqip

Nga genti www.barcoletashqip.net

A mund te me thuash, pyeti qytetari nje shirokas, sa large eshte prej Shiroke e deri te ura e Bunes, me nje lunder me vele? Si te fryes era - ia kthene
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Tregon Biondja - HumorShqip.net

Nga greta www.humorshqip.net

Burri të premten ma solli një pulë dhe më tha: “Përgatite mirë për të dielën”. Nuk e dija se çfarë veshin pulat të dielën, por e gjeta një - Qendra e humorit dhe argetimit...
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Mjeku dhe pacienti - HumorShqip.net

Nga greta www.humorshqip.net

Një pacient i shqetësuar e pyet mjekun: - Doktor, çfarë kam? - Nuk e di, nuk e di... - E kur do ta dini? - Nesër, pas obduksionit. - Qendra e humorit dhe argetimit...
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Arkitekt se jo mahi :P - HumorShqip.net

Nga greta www.humorshqip.net

Nje Arkitekt shume i perfolur se jo mahi...
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

I vetmi me të cilin kam fjetur | Barcoleta Shqip

Nga genti www.barcoletashqip.net

E pyet burri gruan: - Më trego drejt, a jam unë i vetmi me të cilin ke fjetur? - Kuptohet i dashur! Me të tjerët kam qëndruar zgjuar gjithë natën.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Fotot “hot” të Gentës: Ish-banorët e BB5 i konsiderojnë “skandaloze” | Big Brother Albania

Nga greta bigbrotheralbania.me

Ata frekuentonin rrjete porno, bënin aventura pa fund dhe kishin hobi fotografitë, ku eksperimentonin gjithë fantazinë e tyre seksuale. Marrëzitë e tyre si çift tashmë nuk janë më të fshehta, pasi prej javësh po qarkullojnë në të gjitha sitet e internetit, ku 22-vjeçarja nga fshati Baban i Devollit pozon me të brendshme në prani të të dashurit të saj.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Diskutojnë mbi debatin Arbri-Ermal: “Ermali pati faj për mënyrën se si u shpreh” | Big Brother Albania

Nga greta bigbrotheralbania.me

Ndërsa disa nga banorët i ka zënë gjumi, Graciano, Genta e Grandiola ndodhen në dhomën e gjumit e fillojnë të diskutojnë mbi debatin Ermali-Arbri. “Mua në fund të fundit më bëhet qejfi”, shprehet Genta. Ajo tregon për një bisedë që ka pasur me Arbrin, ku ai i ka thënë se fakti që ajo nuk ka qenë në nominim, do të thotë se nuk ka rëndësi bre
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Shqiptari ne Paris! | Barcoleta Shqip

Nga genti www.barcoletashqip.net

Nje Shqiptar shkoi per pune ne Paris. Meqe nuk gjeti pune, per te mos vuajtur nga uria, hyri ne nje restorant. Si hengri buke i tha kamarierit: - Si veproni
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Letra e ndarjes | Barcoleta Shqip

Nga genti www.barcoletashqip.net

Nje ushtare, qe kishte disa kohe qe kishte shkuar ne Afganistan, merr nje leter nga e dashura e tije ku shkruhej: I dashur Riki, me vjene shume keq qe nuk
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Login Në My Site

Nuk keni llogari ende? Bashkohuni me ne, është falas!

Kërkohet kyçja që të mund ta publikoni Lajmin E Ri

Publkimet e të panjohurve nuk janë të lejuar! Ju duhet kyçeni për ta publikuar. Nuk keni llogari ende? Bashkohuni me ne, është falas!