Qelizat e kuqe, eritrocitet | A e din se...?

Nga genti www.aedinse.com

A e din se…? Eritrocitet janë disqe të rrumbullakëta bi-konkave, ngjyrë të verdhë, por kur shihen në grup janë në ngjyrë të kuqe. Mesatarisht kemi rreth 5.000.000 eritrocite për një milimetër kub. Këto përmbajnë Hemoglobinën e cila është një komponent i hekurit, me një afinitet për oksigjenin.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Masazh për dy vetë | Sekrete Bukurie

Nga genti www.sekretebukurie.com

Stresi, pasi përqendrohet në qafë, në shpatulla dhe shpinë, priret të shkojë edhe në fytyrë, duke bërë që rrudhat të duken më të theksuara.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Sytë të theksuar me shumë nuanca | Sekrete Bukurie

Nga genti www.sekretebukurie.com

Të gjithë ju që keni sy të bukur dhe tërheqëse keni mundësi t’i theksoni me nuanca të ndritshme. Ju mund t’i përdorni nuancat klasike me tonet
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Maska ushqyese per floket kacurrela | Sekrete Bukurie

Nga genti www.sekretebukurie.com

Floket kacurrela jane shume delikate, tentojne ndonjehere te jene te thate dhe mbi te gjitha nese nuk kujdeseni shume mund te jene te c'rregullt dhe pa
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Salcë makaronash me patate të ëmbël | Receta Kuzhine

Nga genti www.recetakuzhine.net

Perbersit: * pak vaj ulliri * 1/2 qepë e vogël e prerë * 1 thelb hudhër e thërrmuar * 1 patate e vogël e ëmbël * 120 ml qumësht (përdorni
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Xhinset për të treguar fundshpinën seksi | Sekrete Bukurie

Nga genti www.sekretebukurie.com

Me një palë xhinse të bukura mund të dallohet bukur dhe forma që ato përmbajnë, kjo është ajo që yjet mendojnë. S’ka rëndësi gjatësia apo
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Ushqimi i duhur kur shkojme ne palester | Sekrete Bukurie

Nga genti www.sekretebukurie.com

Dua një trup të bukur, e dua si kjo në fotografi”! Këto janë kërkesat e femrave sapo hyjnë në një palestër. Por në format nuk vijnë sa hap e mbyll
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Ne moshen 33 vjec jemi me te lumtur - Lajmetsot.com

Nga LajmetSot www.lajmetsot.com

Një studim ka zbuluar se mosha kur njerëzit janë me te kënaqur me jetën e tyre është 33 vjeç. Shtate nga dhjete persona ...
me shume
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

15 “zonat” ku deshiron te perkedhelet nje femer | Keshilla.NET

Nga greta www.keshilla.net

Një mashkull tipik merr atë që dëshiron në shtrat, falë sensit të lindur të drejtimit dhe pak inkurajimi prej saj. Dëshironi të mbeteni thjesht
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Koleksioni 2012 i syzeve “Ray-Ban” | Sekrete Bukurie

Nga genti www.sekretebukurie.com

“Ray-Ban” feston 75 vjetorin e themelimit, për këtë verë ka lëshuar linjën e syzeve “Legends”, modelet e të cilave do të kushtojnë nga 160 deri
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Login Në My Site

Nuk keni llogari ende? Bashkohuni me ne, është falas!

Kërkohet kyçja që të mund ta publikoni Lajmin E Ri

Publkimet e të panjohurve nuk janë të lejuar! Ju duhet kyçeni për ta publikuar. Nuk keni llogari ende? Bashkohuni me ne, është falas!