Përfundon prova; Banorët të frikësuar, Françeska qan | Big Brother Albania

Nga admin bigbrotheralbania.me

Big Brother Albania, BBA 5, Fotografi nga BBA5, Video live nga Big brother albania
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Ushqimi pikant bën mirë për zemrën | Keshilla.NET

Nga greta www.keshilla.net

Lajm i mirë për ata që pëlqejnë ushqimet pikante: konsumimi i këtij lloj ushqimi bën mirë për zemrën. Specat djegës ndihmojnë në uljen e
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Banorët kundër Klaudjës për ushqimet;-Zënkë mes Klaudjës, Françit dhe Anilës | Big Brother Albania

Nga greta bigbrotheralbania.me

Big Brother Albania, BBA 5, Fotografi nga BBA5, Video live nga Big brother albania
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Fish Media » Babai i Rita Orës: Meraku që kemi mbi suksesin e vajzës sonë

Nga titi www.fishmedia.info

Biznesi i muzikës është ndoshta nga më fitimprurësit sot për sot në të gjithë botën. Të jesh pjesë e këtyre ingranazheve kaq të sofistikuara të një industrie që lëvron miliona dollarë në vit, padyshim që duhet të kesh jo vetëm talent por edhe lidhjet e njohura, nëse do t’i quajmë kështu.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Presidentja Jahjaga priti sportisten Majlinda Kelmendi - Sport - Infokus

Nga lumbardh www.infokusi.com

Presidentja e Republikës së Kosovës, zonja Atifete Jahjaga, priti sot sportisten Majlinda Kelmendi. Ajo e përgëzoi Majlinda Kelmendin për sukseset e saj të vazhdueshme në xhudo dhe në veçanti për suksesin e fundit në “Judo Swiss Open”, turne ndërkomb...
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Nuk e konsideron veten tërheqëse - VIP - Infokus

Nga lumbardh www.infokusi.com

Scarlett Johansson nuk e konsideron veten si një seks simbol. Bukuroshja 27-vjeçe është e dëshiruar nga meshkujt në mbarë botën, por ajo nuk e konsideron veten aspak tërheqëse.Kur është pyetur se si ndjehet rreth të qenit si një ‘ikonë seksi”, ajo ës...
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Nadal vs Ronaldo, tenis me duar e këmbë (Video) - Sport - Infokus

Nga lumbardh www.infokusi.com

Njëri nga teniserët më të mirë në botë spanjolli Rafael Nadal ka pasur një kundërshtarë të veqantë në një shfaqje të bukur tenisi. Nadal në mënyrën e tij si një teniser profesional ka patsur rastin të luaj kundër yllit të futbollit Cristiano Ronaldo ...
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Reali përçahet nga përplasja Mourinho-Casillas

Nga lumbardh www.infokusi.com

Ajo që nisi si një thashetheme, tashmë është konfirmuar: Casillas dhe Mourinho janë në një konflikt të hapur.Ndonëse mosmarrëveshjet janë të vjetra, në ditët e fundit tensioni është rritur në maksimum, ndërsa klubi nuk përgënjeshtron asgjë, duke zgje...
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Banorët në pritje të provës; Genta ironi me Arbrin | Big Brother Albania

Nga bigbrotheralbania bigbrotheralbania.me

Banorët futen të gjithë në dhomën e gjumit dhe fillojnë që të flasin për tema të përgjithshme. Herë pas here ata bëjnë shkaka dhe ngacmohen me njëri-tjetrin. Genta dhe Arbër debatojnë dhe më pas ironizojnë njëri-tjetrin në prani të banorëve të tjerë.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Liami i hapet Franceskës, ja c’do të bëj me 100 milion lekë

Nga bigbrotheralbania bigbrotheralbania.me

Françeska dhe Liami rrinë në sallon duke diskutuar me njëri-tjetrin. Ata flasin për qëndrimin në shtëpinë e Big-Brother dhe për avantazhet dhe disavantazhet që mund të kenë. “Lum si ti që do të ikësh në Gjermani, ne do të durojmë llafet e njerëzve”, shprehet Françeska.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Login Në My Site

Nuk keni llogari ende? Bashkohuni me ne, është falas!

Kërkohet kyçja që të mund ta publikoni Lajmin E Ri

Publkimet e të panjohurve nuk janë të lejuar! Ju duhet kyçeni për ta publikuar. Nuk keni llogari ende? Bashkohuni me ne, është falas!