Genta-Lorit: Ti po përfiton nga lidhja me Gracianon”; Lori: “Nuk është kështu”

Nga bigbrotheralbania bigbrotheralbania.me

Liami vazhdon të luajë te pishina, duke bërë sikur po peshkon, ndërsa atje shkon Gentiana. Pasi bisedojnë e bëjnë shaka me njëri-tjetrin, Genta është kurioze të dijë mendimin Liamit për marrëdhënien e çiftit Graciano-Lorena.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Debat i fortë midis Gracianos e Anilës; Graciano: “Të të vijë turp për çfarë ke thënë”

Nga bigbrotheralbania bigbrotheralbania.me

Ndërsa të gjithë banorët vazhdojnë të diskutojnë, por edhe të bëjnë shaka herë pas here lidhur me marrëdhënien seksuale midis Gracianos dhe Lorenës
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Bukuroshet shqiptare që adhurojnë tapetin e kuq të Hollywoodit | Thashetheme

Nga greta thashethe.me

Nëse do të flisnim për bukuri, do të merrnin notë pozitive, pasi që të dyja megjithëse kanë diferencë të madhe në moshë, janë shume seksi.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Ornela Bregu: Tim shoqi nuk i ndalova dy vite në rrugë | Thashetheme

Nga greta thashethe.me

Jemi njohur herët me Ornela Bregun, bukuroshen e buzëqeshur shqiptare që prej shumë vitesh na ka dhënë mundësinë ta shohim nga ekrani, qoftë duke
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Kim Kardashian beson në dashuri | Thashetheme

Nga greta thashethe.me

Kim Kardashian, e cila u nda nga burri i saj Kris Humphries në tetor pas vetëm 72 ditësh martesë, ende beson se ajo mund të bie sërish në
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Tuna: Thashethemi me i madh qe jam lesbike

Nga B00si thashethe.me

Ajo e ka vuajtur shume divorcin me Rilind Reken, per faktin qe mediat shkruajne se eshte lesbike, vetem duke iu referuar disa fotove artistike te realizuara ne “intimitet”
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Tuna në pranverë me album të ri

Nga B00si kosovachat.com

Këngëtarja Altuna Sejdiu ka pohuar se gjatë pranverës do ta publikojë albumin e saj më të ri.
Tuna ka thënë se projekti i saj i radhës të cilin pritet ta promovojë është albumi i saj.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Graciano dhe Lorena vazhdojnë planin kundër Arbërit

Nga bigbrotheralbania bigbrotheralbania.me

Anila, Meti dhe Arbëri ndodhen në dhomën e ndenjes dhe bisedojnë së bashku. Ndërsa Anila tregon për lidhjen e saj që rrëfeu gjatë Provës së Dashurisë dhe dy djemtë e ngacmojnë me shaka për ta bërë që të ndihet në siklet.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Ermali e Françeska, ngacmime; Erioni imiton Gentën e Klaudjën

Nga bigbrotheralbania bigbrotheralbania.me

Banorët e kanë përfunduar fazën e parë të provës së javës, e më pas e komentojnë. Françeska shprehet se atyre do t’u duhet të rrinë pa gjumë nëse bie gongu gjatë natës dhe Ermali teksa kërkon t’i kthejë përgjigje e thërret: “Zemër”.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

"Afër dhe Larg" nominohet për klipin më të mirë në Ballkan (VIDEO)

Nga B00si thashethe.me

Videoklipi “Afër dhe Larg” i këngëtares, Elvana Gjata është nominuar si një ndër 5 videoklipet më të mira të Ballkanit, për vitin 2011. Për herë të parë një këngëtare shqiptare do të konkurrojë me emrat më të njohur në Ballkan.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Login Në My Site

Nuk keni llogari ende? Bashkohuni me ne, është falas!

Kërkohet kyçja që të mund ta publikoni Lajmin E Ri

Publkimet e të panjohurve nuk janë të lejuar! Ju duhet kyçeni për ta publikuar. Nuk keni llogari ende? Bashkohuni me ne, është falas!