Përsëri shtyhet turneu i DMX | KosovaChat

Nga kosovachat kosovachat.com

E pa besueshme, por e vërtetë. Vetëm dy ditë pas konfirmimit nga menaxhmenti i reperit problematik amerikan, DMX, se ky i fundit do të mbajë turneun europian të planifikuar për muajin janar, e të shtyrë për muajin prill, tashmë po i njëjti menaxhment ka bërë të ditur se turneu është shtyrë përsëri, për një datë të pa caktuar.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Erla i “shpëtoi” gjobës, por ky multi-miliarderi jo!

Nga ornela www.shekulli.com.al

Njerëzit shpesh kënaqen nga fatkeqësitë e vogla të tjetrit. Rast i tillë është edhe gjobitja e një shoferit jo të zakonshëm. Bëhet fjalë për drejtuesin e një Bugatti Veyron, makinë e cila kushton më shumë se 1.2 milion euro. Për [...]
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Bën seks e mendon për mbretëreshën – Agjencia Kombëtare e Lajmeve AMA

Nga anaa www.ama-news.al

Bashkëshortja e këngëtarit, Ozzy Osbourne, Sharon Osbourne deklaroi gjatë një interviste se mendon për mbretëreshën Elizabetha II derisa është dukë...
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Ledri, i fejuari, fotograf apo badigard i Dafines? | KosovaChat

Nga kosovachat kosovachat.com

U larguan në Amerikë, ku si duket çdo dalje e tyre nëpër rrugët e tokës së premtuar po pasqyrohet me një foto, ku duket Dafina, por shpeshherë edhe Ledri. Dikush i fejoi, vetë ata asgjë nuk folën në lidhje me këtë storie dashurie.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Alice jeton për të treguar gjoksin (Foto) - Lajmetsot.com

Nga LajmetSot www.lajmetsot.com

Alice Goodwin modelja e bujshme britanike e cila jeton për ti treguar gjinjtë e saj të madhej ka dashur të bëhet mësuese, mirëpo u
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Kardashian padit gruan që i hodhi miell - Lajmetsot.com

Nga LajmetSot www.lajmetsot.com

Ngjarja e pazakontë e pak ditëve më parë, viktimë e së cilës ishte një ndër femrat më të hijshme të botës së showbiz-it, Kim ...
me shume
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Zyrtare: DMX më 10 prill në Prishtinë | KosovaChat

Nga kosovachat kosovachat.com

Pas shumë spekulimeve dhe zërave për anulimin e turneut të reperit të njohur amerikan, DMX, është konfirmuar edhe zyrtarisht se më 10 prill ai do të mbajë koncertin e planifikuar në Prishtinë.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Almeda Abazi bukuroshja që po çmend Turqit – Agjencia Kombëtare e Lajmeve AMA

Nga anaa www.ama-news.al

Është kjo Almeda Abazi bukuroshja që po korr suksese në shtetin e Turqisë. Ajo deri më tani ka marrë shumë tituj në Shqipëri, ndërsa tani e 3 vjet...
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Zajmina krenohet edhe me vithet e saj | KosovaChat

Nga kosovachat kosovachat.com

Zajmina tashmë nuk krenohet vetëm me gjoksin, por siç e shihni edhe në foto, ajo po tërheq vemendjen drejt të pasmeve të saj, teksa po përgatitet për klipin e ri.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Portali Indeksonline - Kim Kardashian gjuhet me miell në tepihun e kuq

Nga anaa www.indeksonline.net

Është poshtëruar dhe shokuar Kim Kardashian kur është sulmuar me miell në tepihun e kuq të promovimit të parfumit të saj. Një grua aziatike e gjuajti atë me miell pak para nisjes së ceremonisë për lansimin e parfumit.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Login Në My Site

Nuk keni llogari ende? Bashkohuni me ne, është falas!

Kërkohet kyçja që të mund ta publikoni Lajmin E Ri

Publkimet e të panjohurve nuk janë të lejuar! Ju duhet kyçeni për ta publikuar. Nuk keni llogari ende? Bashkohuni me ne, është falas!