Thaçi: Rrëmbimi i policëve, aventurë provokuese - Lajme - Infokus

Nga lumbardh www.infokusi.com

Ndaj arrestimit të dy policëve nga Kosova, nga ana e xhanadarmërisë serbe, ka reaguar sot edhe kryetari i Partisë Demokratike Shqiptare në Maqedoni, Menduh Thaçi.Në një deklaratë dhënë RTK-së, Thaçi e ka quajtur këtë veprim të autoriteteve serbe mark...
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Majko, grekëve: Njiheni Kosovën! - Lajme - Infokus

Nga lumbardh www.infokusi.com

Dhjetëra faqe interneti dhe blogje të ndryshme greke kanë ripublikuar artikullin e ish-kryeministrit shqiptar Pandeli Majko që përbënte editorialin e faqes së parë të gazetës elektronike politike “Metarithmisi” në numrin e saj të djeshëm.Shkrimi i Ma...
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

AK: Serbia po kërkon konflikt me shqiptarët - Lajme - Infokus

Nga lumbardh www.infokusi.com

Aleanca Kuq e Zi ka reaguar ndaj kidnapimit të dy policëve të Kosovës nga forcat serbe në kufi.Në një reagim për mediat, AK e cilësoi aktin si të paprecedentë dhe një provokim të hapur. AK thekson se me këtë akt, Serbia po provokon dhe po kërkon konf...
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

AK: Serbia po kërkon konflikt me shqiptarët | NOA

Nga NOANewsofalbania noa.al

Aleanca Kuq e Zi ka reaguar sot për arrestimin e dy policëve kosovarë nga forcat serbe në kufi. Në një reagim për mediat, AK e cilësoi aktin si të paprecedentë dhe një provokim të hapur.

AK thekson se me këtë akt, “Serbia po provokon dhe po kërkon konflikt me shqiptarët”.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Vajza me dy kokë, në një trup të vetëm (FOTOT) | NOA

Nga NOANewsofalbania noa.al

Ato janë dy në një. Kanë secila nga një kokë, kanë secila barkun e vet, stomakun e vet por edhe nga dy mushkëri, por dy prej tyre, pjesërisht të bashkuara.

Kurse gjenden në një turp të vetëm, me dy këmbë dhe dy duar. Ah, edhe diçka, kanë dhe një krah të tretë, por ka ngelur i pazhvilluar.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Pranga dy vëllezërve, dyshohet se po përgatisnin një grabitje | NOA

Nga NOANewsofalbania noa.al

Dy vëllezër kanë rënë në prangat e policisë së Vlorë për armëmbajtje pa leje. Ndërkohë dyshohet se dy të arrestuarit kanë qenë duke përgatitur grabitjen e një qendre tregtare. Të arrestuarit janë Oni Ferjat Hysaj, 36 vjeç dhe Neli Ferjat Hysaj, 39 vjeç, në lagjen “24-Maji” në Vlorë.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Hasan Abazit i paracaktohet burgim 30 ditësh në Vranjë - Lajme - Infokus

Nga lumbardh www.infokusi.com

Hasan Abazi (47 vjeçar) nga Prishtina të cilin policia e Serbisë e arrestoi në Konçull te Bujanoci, është i burgosur në Vranjë dhe i është caktuar burgim 30 ditësh, njofton INA."Paraburgimi i Abazit është bërë në bazë të vendimit të vitit 2005, ka a...
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Bllokadë në Merdar, pritje të gjata të kosovarëve - Lajme - Infokus

Nga lumbardh www.infokusi.com

Në zonën, ku të shtunën janë arrestuar dy policët kosovarë, të cilët po patrullonin në Zonën e Gjelbër të kufirit Kosovë-Serbi, në Merdar, tashmë janë formuar autokolona prej disa kilometrash me automjetet e shqiptarëve të Kosovës.Ata tregojnë se po ...
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Polici arrestuar komunikoi me vëllain e tij - Lajme - Infokus

Nga lumbardh www.infokusi.com

Shefki Beqiri vëllai i policit të arrestuar Sami Beqiri, gjatë një bisede telefonike për ‘Klan Kosova’, ka bërë të ditur se vëllai i tij është mirë. "Vëllai pas një kohe më ka telefonuar më ka bërë të ditur se janë në burgun e Kurshumlisë dhe se jan...
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Akt i paskrupullt dhe provokues - Lajme - Infokus

Nga lumbardh www.infokusi.com

Ndaj arrestimit të dy pjesëtarëve të Policisë së Kosovës ka reaguar edhe kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Jakup Krasniqi, duke e cilësuar këtë si një akt provokues.“Arrestimi i dy pjesëtarëve të Policisë së Kosovës nga ana e Policisë së ...
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Login Në My Site

Nuk keni llogari ende? Bashkohuni me ne, është falas!

Kërkohet kyçja që të mund ta publikoni Lajmin E Ri

Publkimet e të panjohurve nuk janë të lejuar! Ju duhet kyçeni për ta publikuar. Nuk keni llogari ende? Bashkohuni me ne, është falas!