Balkanweb | Trojka: Reforma në gjyqësor, me rëndësi për integrimin në BE - Shqiperi

Nga ballkan www.balkanweb.com

Ministri i Drejtësisë Eduard Halimi theksoi domosdoshmërinë që sistemi gjyqësor në vend të fitojë besimin e publikut, në mënyrë që “marrëdhënia gjyqësor-publik të mos i ngjajë më një martese në krizë.”

Gjatë fjalës së tij në konferencën e zhvilluar me kryetarët e gjykatave, ministri
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Hilton lë përshtypje në Australi - VIP - Infokus

Nga lumbardh www.infokusi.com

Ylli amerikan, Paris Hilton, ka qenë e pranishme në hapjen e një klubi nate në Sydney.E veshur me një fustan të pazakontë në kombinim me trupin e saj atraktiv, pasanikja ka tërhequr vëmendje të madhe.Paris padyshim që kënaqet me jetën, ndërsa fansat ...
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Erioni humbet lojën;- Graciano i pret flokët | Big Brother Albania

Nga bigbrotheralbania bigbrotheralbania.me

Gjatë fazës së dytë të lojrave, Erioni humbet lojën përballë Françeskës dhe kjo bën që ai të humbë bastin që ka vënë me Gracianon. Kështu Graciano i kërkon që të shkojnë në banjë dhe fillon që t’ia presë flokët.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

James Berisha takon Berishën: Misioni vazhdon

Nga admin si Editorial

Tiranë-Kryeministri Sali Berisha priti dje, në takim, pilotin shqiptaro-amerikan James Berisha, pas kthimit nga Eritrea, ku u burgos gjatë një prej fluturimeve në kuadër të misionit të tij sensibilizues “Të fluturosh për Kosovën”. Prej pavarësisë së Kosovës, James Berisha ka përshkuar me avionin e ekuipazhin e tij kontinente të tërë për promovimin në opinionin botëror të pavarësisë së
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Rosie Huntington-Whiteley në Vogue-Brasil (Foto) - VIP - Infokus

Nga lumbardh www.infokusi.com

Modelja e Victorias Secret së fundmi ka pozuar në shtrat për magazinën Vogue edicioni për Brazil me një sërë fotosh për muajin Prill. Ajo duket e shtrirë në shtrat në dhomën e një hoteli në pozicione të ndryshme dhe me veshje shumë delikate që paraqe...
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Rebeli Bellocchio shlyen mungesën

Nga ornela www.shekulli.com.al

Elsa Demo Dy trofetë e Gladiatorit të Festivalit të Durrësit për Filmin “Vincere” i tërheq më në fund dorazi regjisori Marco Bellocchio edhe në emër të aktores protagoniste Giovanna Mezzogiorno. I premtuar për të marrë pjesë në edicionin e kaluar [...]
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

51-vjeçari me pamje të frikshme | Kuriozitete

Nga greta www.kuriozitete.net

But Lauw Tjon Eng, lëkura e të cilit është prekur nga një tumor i rrallë, nuk del kurrë në rrugë gjatë ditës për të mos trembur njerëzit por kjo...
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Xhinset për të treguar fundshpinën seksi | Sekrete Bukurie

Nga genti www.sekretebukurie.com

Me një palë xhinse të bukura mund të dallohet bukur dhe forma që ato përmbajnë, kjo është ajo që yjet mendojnë. S’ka rëndësi gjatësia apo
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Rusi ha shokun e tij të pijes pasi i mbaron mezja | Kuriozitete

Nga greta www.kuriozitete.net

Një rus ka vrarë personin me të cilin po pinte për shkak se mbaruan mezet dhe më pas e hëngri atë bashkë me miq. Ata po bënin një festë me vodka.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

BE i kërkon Berishës “kokën” e Ekrem Spahisë – Agjencia Kombëtare e Lajmeve AMA

Nga anaa www.ama-news.al

Deklarata e bujshme e kreut te legalisteve ne Tirane dhe zevendesminister i Mbrojtjes ne kabinetin Berisha, ka sjelle nje furtune nderkombetare. Madje kjo...
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Login Në My Site

Nuk keni llogari ende? Bashkohuni me ne, është falas!

Kërkohet kyçja që të mund ta publikoni Lajmin E Ri

Publkimet e të panjohurve nuk janë të lejuar! Ju duhet kyçeni për ta publikuar. Nuk keni llogari ende? Bashkohuni me ne, është falas!