Përfundon prova “Single Ladies”, vazhdon për Gentën e Vlashin;- Françi, “PO”, lyen flokët jeshile | Big Brother Albania

Nga genti bigbrotheralbania.me

Big Brother Albania, BBA 5, Fotografi nga BBA5, Video live nga Big brother albania
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Rosie Huntington-Whiteley në Vogue-Brasil (Foto) - VIP - Infokus

Nga lumbardh www.infokusi.com

Modelja e Victorias Secret së fundmi ka pozuar në shtrat për magazinën Vogue edicioni për Brazil me një sërë fotosh për muajin Prill. Ajo duket e shtrirë në shtrat në dhomën e një hoteli në pozicione të ndryshme dhe me veshje shumë delikate që paraqe...
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Nuk e konsideron veten tërheqëse - VIP - Infokus

Nga lumbardh www.infokusi.com

Scarlett Johansson nuk e konsideron veten si një seks simbol. Bukuroshja 27-vjeçe është e dëshiruar nga meshkujt në mbarë botën, por ajo nuk e konsideron veten aspak tërheqëse.Kur është pyetur se si ndjehet rreth të qenit si një ‘ikonë seksi”, ajo ës...
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Liami i hapet Franceskës, ja c’do të bëj me 100 milion lekë

Nga bigbrotheralbania bigbrotheralbania.me

Françeska dhe Liami rrinë në sallon duke diskutuar me njëri-tjetrin. Ata flasin për qëndrimin në shtëpinë e Big-Brother dhe për avantazhet dhe disavantazhet që mund të kenë. “Lum si ti që do të ikësh në Gjermani, ne do të durojmë llafet e njerëzve”, shprehet Françeska.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Nëna e Vlashit: Im bir nuk është gay, Elvisi i pafytyrë

Nga bigbrotheralbania bigbrotheralbania.me

Mund të quhet pa dyshim personazhi më i diskutuar i këtij edicioni të “Big Brother”. Vetëm se, nëse deri tani personazhet që kanë pushtuar faqet e gazetave, kanë qenë ata që kanë luajtuar më fort brenda shtëpisë, me Vlashin ka ndodhur e kundërta. Ai është ndoshta një nga banorët më të qetë të këtij ‘reality’.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Meda së shpejti për herë të dytë baba | KosovaChat

Nga kosovachat kosovachat.com

Edhe pse aktualisht po përflitet mjaftë shumë për të, si duket ai nuk çanë kokën të merret me thashethemet. Tani pritet që këngëtari i njohur Meda të bëhet për të dytën herë baba dhe uron që fëmija i tij i gjinisë mashkullore të lindë shëndoshë dhe mirë.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Banorët kundër Klaudjës për ushqimet;-Zënkë mes Klaudjës, Françit dhe Anilës | Big Brother Albania

Nga greta bigbrotheralbania.me

Big Brother Albania, BBA 5, Fotografi nga BBA5, Video live nga Big brother albania
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Thashetheme për Klaudjën;- Françeska “Ajo është shumë e acaruar këtu brenda, nuk po rri dot” | Big Brother Albania

Nga greta bigbrotheralbania.me

Big Brother Albania, BBA 5, Fotografi nga BBA5, Video live nga Big brother albania
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Anila dhe Françeska i thonë Graciano se ka ndryshuar me to dhe po rri mbas Klaudjës | Big Brother Albania

Nga greta bigbrotheralbania.me

Big Brother Albania, BBA 5, Fotografi nga BBA5, Video live nga Big brother albania
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

I dashuri i Rita Orës arrestohet dhe më pastaj falet | KosovaChat

Nga kosovachat kosovachat.com

Anëtari më i ri i klanit Kardashian ka rënë në konflikt me ligjin në Miami.
Rob Kardashian, vëllai i vogël i motrave të famshme Kim, Kourtney dhe Khloe si dhe i dashuri i këngëtares shqiptare, Rita Ora, pas një shakaje të pasuksesshme ka hyrë në konflikt me ligjin dhe vetëm pas mirësisë së policës, të cilët ia vendosën prangat ani nuk përfundoi i arrestuar dhe në burg .
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Login Në My Site

Nuk keni llogari ende? Bashkohuni me ne, është falas!

Kërkohet kyçja që të mund ta publikoni Lajmin E Ri

Publkimet e të panjohurve nuk janë të lejuar! Ju duhet kyçeni për ta publikuar. Nuk keni llogari ende? Bashkohuni me ne, është falas!