Me vitaminë C, kundër shtypjes së lartë të gjakut | Sekrete Bukurie

Nga genti www.sekretebukurie.com

Shkencëtarët amerikanë nga Universiteti Johns Hopkins kanë konstatuar se dozat e mëdha të vitaminës C, mund të ndihmojnë në uljen e shtypjes së
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

20 vjet këpucë me sholl të kuq, hapet ekspozita në Londër | Sekrete Bukurie

Nga genti www.sekretebukurie.com

Është hapur në muzeun Design në Londër ekspozita dedikuar 20 vjetëve të këpucëve të famshme, Christian Louboutin, i cili njihet dhe si mjeshtri i
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

“Sydney Fashion Week”, 75 stilstë prezantojnë koleksionet e verës | Sekrete Bukurie

Nga genti www.sekretebukurie.com

Është zhvilluar java e modës në Sydney. 75 stlistë kanë prezantuar veshjet e tyre në këtë sfilatë të larmishme
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Katër rregulla për mirëmbajtjen e xhinseve | Sekrete Bukurie

Nga genti www.sekretebukurie.com

Po deshët që xhinset që i keni për qejfi të qëndrojmë sa më shumë, p.sh. ato në të cilat ndiheni seksi dhe shtatgjatë, përmbajuni rregullave për
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Të lumturit vendosin më shpejtë | Sekrete Bukurie

Nga genti www.sekretebukurie.com

Një studim i realizuar së fundmi ka treguar se njerëzit e lumtur i marrin shumë më shpejtë vendimet e logjikshme. Ekspertët pranë Universitetit New
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Byrek Llukanik me domate | Receta Kuzhine

Nga genti www.recetakuzhine.net

Perberesit: -1 pakete me pete sfoliata -1 f. caji dhjath -2 f. caji rikota ose gjize pa kripe -2 domate te medha ne feta -300 gr krem qumeshti ,e % te ulet
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Salcë makaronash me patate të ëmbël | Receta Kuzhine

Nga genti www.recetakuzhine.net

Perbersit: * pak vaj ulliri * 1/2 qepë e vogël e prerë * 1 thelb hudhër e thërrmuar * 1 patate e vogël e ëmbël * 120 ml qumësht (përdorni
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Kikirikët | A e din se...?

Nga genti www.aedinse.com

A e din se…Kikirikët janë të shijshëm, por në fakt ata s’janë dhe aq të pafajshëm. Sipas një studimi thuajse një përqind e popullsisë ka alergji nga kikirikët.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Raveni | A e din se...?

Nga genti www.aedinse.com

A e din se…Raveni, zarzavatja e lavdëruar për rolin në brumin e ëmbëlsirave nuk është aq e ëmbël sa jemi mësuar ta mendojmë. Kjo zarzavate ka origjinë mjekësore që daton në Azi, por nëse përzien një sasi të madhe nga gjethet e saj mund të jetë helmuese.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Peshku ton | A e din se...?

Nga genti www.aedinse.com

A e din se…Peshku ton i konservuar është një nga ushqimet më të preferuara të konsumit të shpejtë. Toni është bërë shumë shpejt peshku më i konsumuar në botë. Por, ai ka dhe reputacionin më të keq. Studiuesit kanë paralajmëruar se konsumi i tepërt
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Login Në My Site

Nuk keni llogari ende? Bashkohuni me ne, është falas!

Kërkohet kyçja që të mund ta publikoni Lajmin E Ri

Publkimet e të panjohurve nuk janë të lejuar! Ju duhet kyçeni për ta publikuar. Nuk keni llogari ende? Bashkohuni me ne, është falas!