Geneve : Unaza diamantit 150-karateshe | Kuriozitete

Nga greta www.kuriozitete.net

Kompania e madhe e bizhuterive “Shawish, me seli në Gjenevë, ka bërë një unazë diamanti 150-karatësh, e cila është prerë nga një diamant i vetëm...
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Lista C përfshin vendburimet dhe rezervat e reja të naftës

Nga ornela www.shekulli.com.al

Luis Tanushi / Emirjon Senja Debati për shitjen e “Albpetrol-it” mori një rrjedhë tjetër në momentin kur deputetët e djathtë propozuan ndryshime të tjera në ligj, të cilat do të miratoheshin bashkë me draftin fillestar. Propozimet e të djathtëve kishin [...]
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Limuzina luksoze DS9, së shpejti në treg | AutoLajme.com

Nga genti www.autolajme.com

Prodhuesi francez para panairit të automobilave të Pekinit, që do të mbahet muajin e ardhëm, paralajmëroi premierën e limuzinës së re luksoze të...
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Dieta Ornish | Keshilla.NET

Nga greta www.keshilla.net

Mos u brengosni rreth asaj se sa konsumoni dhe çfarë. Do të jeni më të shëndetshëm dhe do të hiqni kilogramët e shpeshtë. Le të jetë ushqimi ilaçi
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Rezarta Shkurta nuk ndalet - VIP - Infokus

Nga lumbardh www.infokusi.com

Kënga e re, pas "Droga jam", duket se do të jetë një bashkëpunim. Vetëm pak kohë pas lançimit të këngës së saj “Droga jam”, Rezarta Shkurta ka premtuar një tjetër këngë shumë shpejt. Kënga e re e Rezit duket se do të jetë një bashkëpunim. Këtë gjë...
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Hilton lë përshtypje në Australi - VIP - Infokus

Nga lumbardh www.infokusi.com

Ylli amerikan, Paris Hilton, ka qenë e pranishme në hapjen e një klubi nate në Sydney.E veshur me një fustan të pazakontë në kombinim me trupin e saj atraktiv, pasanikja ka tërhequr vëmendje të madhe.Paris padyshim që kënaqet me jetën, ndërsa fansat ...
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Thaçi: Rrëmbimi i policëve, aventurë provokuese - Lajme - Infokus

Nga lumbardh www.infokusi.com

Ndaj arrestimit të dy policëve nga Kosova, nga ana e xhanadarmërisë serbe, ka reaguar sot edhe kryetari i Partisë Demokratike Shqiptare në Maqedoni, Menduh Thaçi.Në një deklaratë dhënë RTK-së, Thaçi e ka quajtur këtë veprim të autoriteteve serbe mark...
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Dieta me limonadë | Sekrete Bukurie

Nga genti www.sekretebukurie.com

Dieta me limonadë, të cilën ndryshe e quajnë edhe si Dieta - Pastrues i Madh, zgjat nga 10 deri 14 ditë. Për dy javë mund të humbni edhe deri nëntë..
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Bebja bën të pamundurën për filma vizatimorë | Kuriozitete

Nga greta www.kuriozitete.net

Një foshnje nëntë muajshe është xhiruar duke u përpjekur që të ngjitet në tavolinë për të shikuar filma vizatimorë. Jonas që mban të veshur
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Ushqimi i duhur kur shkojme ne palester | Sekrete Bukurie

Nga genti www.sekretebukurie.com

Dua një trup të bukur, e dua si kjo në fotografi”! Këto janë kërkesat e femrave sapo hyjnë në një palestër. Por në format nuk vijnë sa hap e mbyll
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Login Në My Site

Nuk keni llogari ende? Bashkohuni me ne, është falas!

Kërkohet kyçja që të mund ta publikoni Lajmin E Ri

Publkimet e të panjohurve nuk janë të lejuar! Ju duhet kyçeni për ta publikuar. Nuk keni llogari ende? Bashkohuni me ne, është falas!