Cheryl Cole “shpërthen” në videon e re (Video-Foto) - VIP - Infokus

Nga lumbardh www.infokusi.com

Këngëtarja Cheryl Cole është shfaqur tejet seksi në video klipin e saj të ri të këngës “Call My Name”. Cheryl shfaqet në këto foto në momentet kur po xhirohej video kripi në Los Anxhelos dhe duket mjaft në formë të mirë. Keni rastin të shikoni edhe p...
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Flori, i preferuari i femrave edhe në Gjermani - VIP - Infokus

Nga lumbardh www.infokusi.com

Përveç koncerteve dhe performancës së shkëlqyer, Flori Mumajesi është pritur shumë mirë gjatë udhëtimit të tij në Gjermani, më saktë në qytetin e Düsseldorfit. Si zakonisht në mbrëmjet ku këndon ai, pjesë e koncertit janë më shumë nga gjinia femërore...
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Motrat binjake, një e bardhë tjetra me ngjyrë (FOTO) | NOA

Nga NOANewsofalbania noa.al

jëra e bardhë, tjetra me ngjyrë. Por ata janë binjake. Mrekullia ka ndodhur 7 vjet më parë: Kian dhe Remeen janë dy vajza të bukura, të lindura vetëm një minutë larg nga njëra-tjetra.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Zahia Dehar ju lë pa frymë - VIP - Infokus

Nga lumbardh www.infokusi.com

Me siguri ju kujtohet Zahia Dehar, tinejxherja që i futi në probleme super-yjet e futbollit, Frank Ribery e Karim Benzema. Bukuroshja ka treguar cilësitë e saj në një photo-shooting të ri për V Magazine.Dhe, për dallim prej kohës kur futbollistët e p...
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Adelina në jurinë e Miss&Mister Zvicra - VIP - Infokus

Nga lumbardh www.infokusi.com

Këngëtarja kosovare, Adelina Ismaili, pritet që të shfaqet në jurinë e spektaklit të bukurisë “'Miss&Mister Zvicra”'.Përveçse anëtare e jurisë në këtë spektakël, Adelina edhe do të performojë.Nuk dihet nëse do të këndojë shqip, por një gjë është e ...
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Vjen me album të ri - VIP - Infokus

Nga lumbardh www.infokusi.com

Këngëtarja tërheqëse Nicole Scherzinger ka postuar në llogarinë e saj në Twitter, një foto nga studio e incizimit dhe ka njoftuar fansat se po punon në albumin e ri. Këngëtarja e cila ka qenë pjesë e jurisë në shoun për talente të reja "X Factor", ...
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

“U mërzita duke qenë e shëndoshë” (Foto) - VIP - Infokus

Nga lumbardh www.infokusi.com

Modelja e fitness-it, Jennifer Nicole Lee e ka ndërtuar të gjithë karrierën rreth trupit të saj të tonifikuar. Ajo ka frymëzuar njerëzit në mbarë botën të humbasin peshë.Por 36 vjeçarja thotë se për të nuk ka qenë e lehtë që të vijë në këtë formë. Në...
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

I dashuri i J.Lo bën tatuazh emrin e saj - VIP - Infokus

Nga lumbardh www.infokusi.com

Casper Smart, mashkulli i cili ka në krahë bukuroshen Jennifer Lopez, ka bërë tatuazh emrin e këngëtares dhe aktores në një vend “të ndejshëm”.Sipas In Touch Weekly, Smart e ka shkruar emrin e J.Lo diku nga pjesa e poshtme e belit.“Jennifer mendon se...
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Banorët thashetheme kundër Vlashit | Big Brother Albania

Nga genti bigbrotheralbania.me

Big Brother Albania, BBA 5, Fotografi nga BBA5, Video live nga Big brother albania
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Prova “Single Ladies”:-Arbër-Beyonce ndërsa Liami dhe Ermali, balerinat | Big Brother Albania

Nga genti bigbrotheralbania.me

Big Brother Albania, BBA 5, Fotografi nga BBA5, Video live nga Big brother albania
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Login Në My Site

Nuk keni llogari ende? Bashkohuni me ne, është falas!

Kërkohet kyçja që të mund ta publikoni Lajmin E Ri

Publkimet e të panjohurve nuk janë të lejuar! Ju duhet kyçeni për ta publikuar. Nuk keni llogari ende? Bashkohuni me ne, është falas!