Një pensioniste vret veten sepse i ulën pensionin | NOA

Nga NOANewsofalbania noa.al

Një grua e moshuar në Itali ka kryer vetëvrasje në shenjë pakënaqësie dhe dëshpërimi, menjëherë sapo mësoi se i ishte ulur pensioni mujor. Ajo u hodh nga tarraca e pallatit ku jetonte.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

I papunë, vetëvritet duke u hedhur 38-vjeçari shqiptar (FOTOT)

Nga NOANewsofalbania noa.al

Fund plot dhimbje për një 38 vjeçar, emigrant nga Shqipëria, i cili i ka dhënë fund jetës duke u hedhur nga pallati dhe gjetur vdekjen, në mes të rrugës në qytetin ku banonte prej vitesh në Greqi.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Sa vjeç jeni? “Face.com” ua gjen të saktë sipas fotos

Nga NOANewsofalbania noa.al

“Face.com”, është siti më i ri i krijuar, i cili arrin që vetëm përmes një fotoje të publikuar, të gjejë moshën tuaj të vërtetë. Ai e arrin atë përmes instalimit të një program të posaçëm për njohjen e elementëve të detajuar të fytyrës njerëzore.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Kërkohej për vrasje në Itali, kapet në qendër të Vlorës Erion Canaliaj

Nga NOANewsofalbania noa.al

I shpallur në kërkim ndërkombëtar nga autoritetet italiane për vrasjen atje, të një shtetasi rumun, është prangosur në zonën e Skelës, në qendër të qytetit të Vlorës, 25-vjeçari Erion Canaliaj, raporton agjencia e lajmeve NOA.al.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Olldashi: Në 1 Qershor do të jetë funksional tuneli i Ujit të Ftohtë

Nga NOANewsofalbania noa.al

jë nga projektet e rëndësishme për infrastrukturën bregdetare dhe turistike, tuneli i Ujit të Ftohtë në qytetin e Vlorës pritet të përfundojë në fillim të qershorit.

Premtimi u dha nga Ministri i Punëve Publike dhe Transportit, Sokol Olldashi gjatë inspektimit të punimeve në tunelin e “Ujit të ftohtë”, një nga pikat turistike më të populluara në qytetin e Vlorës, raporton agjencia e lajmeve NO
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Ambasadori britanik: Paqeruajtësit shqiptarë punë të vyer për paqen

Nga NOANewsofalbania noa.al

Ministri i Mbrojtjes Arben Imami priti sot ambasadorin e ri të Mbretërisë së Bashkuar, Nicholas Cannon Obe, të cilit i shprehu besimin e plotë për forcimin e bashkëpunimit dypalësh mes dy vendeve dhe ushtrive.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

UNHCR: Prej janarit, 200 mijë në arrati nga Mali

Nga NOANewsofalbania noa.al

Nga muaji janar i këtij viti më se 200 mijë persona janë detyruar të arratisen nga zonat veriore të shtetit Mali në Afrikë për në zona të tjera për shkak të luftimeve mes forcave qeveritare dhe kryengritësve Tuareg, raporton agjencia e lajmeve NOA.al.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Rama me raportuesit e KiE: Reforma zgjedhore të përfundojë sa më shpejt

Nga NOANewsofalbania noa.al

Lideri i opozitës Edi Rama ripërsëriti se Partia Socialiste është e angazhuar për kryerjen e reformës zgjedhore me standardet më të mira dhe përfundimin e saj në një kohë sa më të shpejtë, duke veçuar adresimin e të gjitha çështjeve sensitive të kësaj reforme tejet të rëndësishme për garantimin e zgjedhjeve të drejta dhe me standarde evropiane, raporton agjencia e lajmeve NOA.al.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

100 vjetori i Pavarësisë, Eagle Mobile sjell odeonin e muzikës patriotike në telefonin tuaj | NOA

Nga NOANewsofalbania noa.al

Në 100 vjetorin e Pavarësisë së Shqipërisë Eagle ndërthur tradicionalen me bashkëkohoren.

Në kuadër të projekteve të “Vitit të Teknologjisë”, Eagle Mobile bën të mundur që meloditë më të njohura lirike të viseve dhe trevave shqiptare, të mbledhura ndër vite në odeonin “Këngët e lirisë së Shqipërisë” (1912-2012), të risillen në vëmendjen e të gjithë shqiptarëve.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Masakroi nënën me 7 goditje thike, burg përjetë për 15 vjeçarin | NOA

Nga NOANewsofalbania noa.al

Një 15 vjeçar nga Britania e Madhe që në prillin e vitit të shkuar vrau me thikë nënën e tij u dënua me burgim të përjetshëm nga gjykata e Nottingham.

Gjyqtari Julian Fox, konfirmoi se i mituri në kohën e krimit ishte 14 vjeç dhe meritonte një dënim më të ulët deri në 16 vite burg.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Login Në My Site

Nuk keni llogari ende? Bashkohuni me ne, është falas!

Kërkohet kyçja që të mund ta publikoni Lajmin E Ri

Publkimet e të panjohurve nuk janë të lejuar! Ju duhet kyçeni për ta publikuar. Nuk keni llogari ende? Bashkohuni me ne, është falas!