Problemet kardiovaskulare | A e din se...?

Nga genti www.aedinse.com

A e din se…Mjekimet për problemet kardiovaskulare janë të shumta, ato ndërhyjnë në kontrollin e presionit të gjakut, anginës, ritmit kardiak, kolesterolit
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Foto në Facebook duke vjedhur benzinë nga makina e policisë | AutoLajme.com

Nga genti www.autolajme.com

Ai donte të mashtronte policinë duke i vjedhur benzinë nga makina e saj, por e pëson vetë nga një foto që postoi në Facebook. 20-vjecari nga
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Për 40 vjet numri 38 i konfeksionit rritet për 10 centimetra | Keshilla.NET

Nga greta www.keshilla.net

Arsyeja për rritje fshihet në ijët, të cilat që nga viti 1975 janë zgjeruar për 7,5 centimetra, ndërsa tregtarët ua bëjnë qejfin femrave ashtu që
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Pula në Sri Lanka polli zogun | Kuriozitete

Nga greta www.kuriozitete.net

Një pulë në Sri Lanka polli një zog pa bërë fillimisht vezë. Zogu lindi i shëndetshëm dhe plotësisht i formuar, megjithatë pula ngordhi nga dëmtimet
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Bebja bën të pamundurën për filma vizatimorë | Kuriozitete

Nga greta www.kuriozitete.net

Një foshnje nëntë muajshe është xhiruar duke u përpjekur që të ngjitet në tavolinë për të shikuar filma vizatimorë. Jonas që mban të veshur
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Pamje të rralla kundër Ahmadinexhadit | Kuriozitete

Nga greta www.kuriozitete.net

Si rrallëherë në Iran, njerëzit e pakënaqur janë ngjitur në makinën e Presidentit Mahmud Ahmadinexhad, i cili po shëtiste në qytetin jugor Bandar-Abas
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Piramidë gjigande është gjetur tek Trekëndëshi i Bermudeve | Kuriozitete

Nga greta www.kuriozitete.net

Shkencëtarët amerikanë dhe ata francezë me ndihmën e kërkimeve sonare kanë gjetur një piramidë nënujore të pazakontë në një thellësi prej 2000
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

“Fucking”, fshati austriak kërkon të ndryshojë emrin | NOA

Nga toni noa.al

Quhet “Fucking”. Po, një fshat një Austri mban pikërisht një emër të tillë, i cili në anglisht, nënkupton një fjalë dhe sharje të rëndë.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Arkivat: Babai i Obamës, qe anti-amerikan i frikshëm | NOA

Nga toni noa.al

Barak Obama nuk do të kishte lindur, nëse diplomacia britanike do kishte arritur sabotimin e programit të bursave për në SHBA në fund të viteve ’50, mes të cilave shkoi atje babai i presidentit të ardhshëm amerikan. Kjo është zbuluar ...
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Dashuria e një qeni | Kuriozitete

Nga greta www.kuriozitete.net

Një qen i zi është xhiruar duke ruajtur trupin e një qeni tjetër në rrugë, të cilin e kishte goditur një automjet në Kaliforni. Personi që e ka
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Login Në My Site

Nuk keni llogari ende? Bashkohuni me ne, është falas!

Kërkohet kyçja që të mund ta publikoni Lajmin E Ri

Publkimet e të panjohurve nuk janë të lejuar! Ju duhet kyçeni për ta publikuar. Nuk keni llogari ende? Bashkohuni me ne, është falas!