Mercedes SL65 AMG, më i fuqishëm se kurrë - Lajmetsot.com

Nga LajmetSot www.lajmetsot.com

Mercedes-AMG po vjen në sezonin e ri të modeleve “Roadster” me një stil vërtetë dinamik: pas lansimit të modelit me 8 cilindra SL63 ...
me shume
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Citroën DS9, së shpejti në treg - Lajmetsot.com

Nga LajmetSot www.lajmetsot.com

Prodhuesi francez para panairit të automobilave të Pekinit, që do të mbahet muajin e ardhëm, paralajmëroi premierën e limuzinës së re luksoze të ...
me shume
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Volkswagen nga vjeshta prodhon Porsche Boxster - Lajmetsot.com

Nga LajmetSot www.lajmetsot.com

Fabrika e Volkswagen-it në Osnabruck në Gjermani, e cila nga marsi i këtij viti prodhon Golf Cabriolet, duke filluar nga vjeshta do të filloj
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Limuzina luksoze DS9, së shpejti në treg | AutoLajme.com

Nga genti www.autolajme.com

Prodhuesi francez para panairit të automobilave të Pekinit, që do të mbahet muajin e ardhëm, paralajmëroi premierën e limuzinës së re luksoze të...
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Volkswagen nga vjeshta prodhon Porsche Boxster | AutoLajme.com

Nga genti www.autolajme.com

Fabrika e Volkswagen-it në Osnabruck në Gjermani, e cila nga marsi i këtij viti prodhon Golf Cabriolet, duke filluar nga vjeshta do të filloj me prodhimin ...
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Piaggio Beverly-elegant | AutoLajme.com

Nga genti www.autolajme.com

Kompania e motoçikletave “Piaggio” e ristilizoi vitin e kaluar modelin e saj të njohur, Beverly-n. Linjat elegante Piaggio Beverly-t i sollën një pamje...
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Modeli Honda Accord Coupe Concept | AutoLajme.com

Nga genti www.autolajme.com

Gjenerata e nëntë e modelit Honda Accord ka pasur një paralajmërim të shkëlqyeshëm në formën e Accord Coupe Concept në panairin e sivjetmë të...
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Nisan do të prodhojë makina Datsun | AutoLajme.com

Nga genti www.autolajme.com

Fabrika japoneze e makinave, Nisan, do të nisë prodhimin e makinave me kosto më të ulët në Rusi, nën markën Datsun. Drejtori i Nisan-it për Rusinë,
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Portali Indeksonline - Gjashtë vjet me Twitter

Nga anaa www.indeksonline.net

Dorsey ishte njëri nga njerëzit kyçë në ditët e para të rrjetit shoqëror Twitter dhe sot ai ende shërben si kryetar ekzekutiv dhe drejtues i produktit të ndërmarrjes, duke e kombinuar punën me rolin e tij si CEO i Square (një tjetër ndërmarrje në të cilën ai është bashkëthemelues).
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Përdorimi i makinave elektrike në Australi | AutoLajme.com

Nga genti www.autolajme.com

Në Australi, autoritetet po përpiqen të pakësojnë çlirimin e gazit karbonik të dëmshëm për mjedisin dhe për të realizuar këtë, zyrtarët
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Login Në My Site

Nuk keni llogari ende? Bashkohuni me ne, është falas!

Kërkohet kyçja që të mund ta publikoni Lajmin E Ri

Publkimet e të panjohurve nuk janë të lejuar! Ju duhet kyçeni për ta publikuar. Nuk keni llogari ende? Bashkohuni me ne, është falas!