Graciano “Jam i infiltruar”; Momente humori mes banorëve | Big Brother Albania

Nga greta bigbrotheralbania.me

Big Brother Albania, BBA 5, Fotografi nga BBA5, Video live nga Big brother albania
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Dritani-Gracianos: “Të përçajmë çiftin Françi-Ermal; Të sulmojmë Edgarin” | Big Brother Albania

Nga greta bigbrotheralbania.me

Big Brother Albania, BBA 5, Fotografi nga BBA5, Video live nga Big brother albania
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Genta e BB5 foto gjysem nudo | Big Brother Albania

Nga greta bigbrotheralbania.me

Big Brother Albania, BBA 5, Fotografi nga BBA5, Video live nga Big brother albania
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Ish-banorët e BB preferojnë Liamin, Ermalin dhe Françeskën | Big Brother Albania

Nga greta bigbrotheralbania.me

Big Brother Albania, BBA 5, Fotografi nga BBA5, Video live nga Big brother albania
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Mimoza e BB2: “Ja pse ndiqet kaq shume ne Kosove BB” | Big Brother Albania

Nga greta bigbrotheralbania.me

Big Brother Albania, BBA 5, Fotografi nga BBA5, Video live nga Big brother albania
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Françeska e Lori, thashetheme; Graciano: “Gerta na quajti “të trashë” | Big Brother Albania

Nga greta bigbrotheralbania.me

Big Brother Albania, BBA 5, Fotografi nga BBA5, Video live nga Big brother albania
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Rezarta Shkurta nuk ndalet - VIP - Infokus

Nga lumbardh www.infokusi.com

Kënga e re, pas "Droga jam", duket se do të jetë një bashkëpunim. Vetëm pak kohë pas lançimit të këngës së saj “Droga jam”, Rezarta Shkurta ka premtuar një tjetër këngë shumë shpejt. Kënga e re e Rezit duket se do të jetë një bashkëpunim. Këtë gjë...
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Hilton lë përshtypje në Australi - VIP - Infokus

Nga lumbardh www.infokusi.com

Ylli amerikan, Paris Hilton, ka qenë e pranishme në hapjen e një klubi nate në Sydney.E veshur me një fustan të pazakontë në kombinim me trupin e saj atraktiv, pasanikja ka tërhequr vëmendje të madhe.Paris padyshim që kënaqet me jetën, ndërsa fansat ...
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Mbyllet në shtëpi, për shkak të peshës - VIP - Infokus

Nga lumbardh www.infokusi.com

Jeta e njërës nga femrat më të dëshiruara dhe më të bukura në botë, Salma Hayek, definitivisht nuk ka qenë gjithmonë si një përrallë. Bukuroshja latine ka folur për depresionin e shkaktuar me peshën e tepërt dhe nga problemet me lëkurën.“Kam pasur pr...
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Dafina nuk lë karrierën për dashurinë - VIP - Infokus

Nga lumbardh www.infokusi.com

Këngëtarja Dafina Rexhepi është shumë e qartë - ai që e do atë dhe që pretendon të fillojë lidhje të dashurisë me të duhet të ketë parasysh karrierën e këngëtares dhe agjendën e ngjeshur nëpër koncerte.Këto pohime pop ylli kosovar i bëri për emisioni...
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Login Në My Site

Nuk keni llogari ende? Bashkohuni me ne, është falas!

Kërkohet kyçja që të mund ta publikoni Lajmin E Ri

Publkimet e të panjohurve nuk janë të lejuar! Ju duhet kyçeni për ta publikuar. Nuk keni llogari ende? Bashkohuni me ne, është falas!