Flamuri i korrupsionit qeveritar në shpinën e Shqipërisë e Kosovës | NOA

Nga toni noa.al

Edhe njëherë për linjën 400 kilovolt të furnizimit me energji të Kosovës nga Shqipëria. Fatkeqësisht, kryeministri provoi se është regjisori i bllokimit njëvjeçar të projektit, nëpërmjet badigardit të tij të vendosur në krye të OST-së, pa asnjë kriter tjetër veç fanatizmit në zbatimin e urdhrave antiligjorë të kryeministrit

SHIKONI DHE VIDEON
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Reagim për skandalin e paturpshëm të kufitarëve grekë me shtetasit shqiptarë (VIDEO) | NOA

Nga toni noa.al

Indinjatë për sjelljen e fundit të organeve shtetërore greke që sapo kanë kthyer në kufi gjyqtarët dhe prokurorët e Korçës duke ndërmarrë kështu një hakmarrje të ulët ndaj zyrtarëve të drejtësisë shqiptare që në mënyrë të ligjshme dënuan shkelësin e ligjit, shqiptari bukëshkalë tashmë të arratisur Naum Disho.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Pse nuk mund t’i besojmë kësaj Qeverie | NOA

Nga toni noa.al

Ne nuk mund t’i besojmë kësaj Qeverie e cila e përdor nacionalizmin dhe patriotizmin për t’i lehtësuar bisedimet me Serbinë dhe për t’i shitur ndërmarrjet e Kosovës. Neoliberalizimi dhe gjeopolitika janë emra të tjerë për neokolonializmin. Mirëpo, emrat e rinj, siç e dimë, nuk janë gjëra të reja

Nga Albin Kurti
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Gjyqtari i vë sherrit çmimin 10 mijë euro | NOA

Nga toni noa.al

Dy të afërm shqiptarë janë dënuar me 10 mijë euro gjobë dhe dy muaj burg pas një sherri i cili la të lënduar një shok të tyre.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

NGJARJA/ Kanos 26-vjeçarin, plagos pa dashje kunatin

Nga Alb-1 www.alblajme.com

Tiranë - Një konflikt i çastit për pak sa nuk i ka marr jetën një 34-vjeçari, ndërsa policia ka vënë në pranga autorin. Altin Topalli, 31 vjeç, nga Tirana ka kanosur me armë zjarri Ervis Hasanajn, 26 vjeç. Por
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

E RRALLE/ Vjen pas të dashurit shqiptar, adoleshtes greke i ndalohet hyrja për 1 vit

Nga Alb-1 www.alblajme.com

Korçë - Një vajzë adoleshente greke është deportuar për në shtetin e saj, pasi kishte hyrë pa dokumente në Shqipëri, pasi kishte ardhur tek i dashuri i saj 20-vjeçar, i cili ishte i punësuar në familjen e saj.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

SHQIPTARI/ Me çek të vjedhur shkon të blejë një BMW X5

Nga Alb-1 www.alblajme.com

Milano - Një shqiptar ka shkuar të blejë një makinë BMW X5 me një çek të vjedhur. Pasi kishte shkuar në një konçesionar makinash në Milano, shqiptari
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Lajme: Qeveria e Kosovës dënon aktin terrorist në Mitrovicë

Nga AlbTeam www.alb-team.com

ShareZyra e Presidentes së Republikës së Kosovës e dënon sulmin me mjet shpërthyes, në një banesë private, në lagjen e Tre Rrokaqiejve në Mitrovicë, me ç’rast është vrarë një qytetar i Kosovës dhe është lënduar familja e tij, ka njoftuar [...]
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Raportuesit e KiE: Situata politike më e qetë, imuniteti i deputetëve problem | NOA

Nga NOANewsofalbania noa.al

Tiranë, 4 prill 2012, NOA/ Arjola Ymeraj- Raportuesit e Këshillit të Europës parlamentari çek Tomas Jirsa dhe parlamentarin moldav Grigore Petrenco në mbyllje të takimeve me krerët e politikës shqiptare mbajtën konferencën përmbyllëse.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

21 janari, KiE: Pavarësi institucioneve. Presidenti, jo burim konflikti

Nga NOANewsofalbania noa.al

Në vijim të fjalës së tyre në mbyllje të misionit faktmbledhës në vendin tonë, raportuesit e Këshillit të Europës Tomas Jirsa dhe Grigore Petrenco bën apel që zgjedhja e Presidentit të mos kthehet në burim konflikti, por të zgjidhet sipas Kushtetutës.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Login Në My Site

Nuk keni llogari ende? Bashkohuni me ne, është falas!

Kërkohet kyçja që të mund ta publikoni Lajmin E Ri

Publkimet e të panjohurve nuk janë të lejuar! Ju duhet kyçeni për ta publikuar. Nuk keni llogari ende? Bashkohuni me ne, është falas!