Lind fëmija me peshë trupore rekord | Kuriozitete

Nga greta www.kuriozitete.net

Ka lindur të enjten në krahinën kineze Anhui, fëmija gjigand me peshë 6.3 kilogramë. Bëhet fjalë për një të porsalindur që është shndërruar
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Skandali në SHBA, pronari detyron punonjësen të ndalet së qeni gay

Nga toni noa.al

NOA.al/ Lorena Xhezairi - Lajmi se në Angli do të nisë fushata për të bindur homoseksualët që të kthehen në rrugën normale, shkaktoi jo pak polemika. Por pa mbaruar ende debati, një tjetër lajm, këtë herë nga Amerika, ka ndezur jo pak debate.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Thyen rekordin botëror, mbulon trupin me 331 mijë bletë (FOTOT)

Nga toni noa.al

Një bletar kinez ka thyer rekordin botëror para disa ditësh duke mbuluar trupin e vet me më shumë se 30 kg bletë.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Çelet ashensori i parë në botë ndërtuar me biskota (FOTOT)

Nga toni noa.al

Gjatë një ceremonie në Londër është hapur ‘ashensori ushqimor’ i zbukuruar me biskota.
Në brendinë e ashensorit gjenden rreth 1.325 biskota, të cilat mund të lëpihen. Për ndërtimin e këtij ashensori kanë punuar për katër javë ekspertët ushqimorë dhe artistët.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Fish Media » I paraburgosuri mban shkrepësen në bark 28 ditë

Nga titi www.fishmedia.info

E. M. ka mbajtur në barkë 28 ditë një shkrepëse me të cilën e ka përdorur për ndezjen e cigares.

19-vjeçari ishte arrestuar bashkë me tre persona të tjerë në muajin shkurt. Pas qëndrimit rreth një muaj prapa grilave në Qendrën e Paraburgimit në Prishtinë, kishte gëlltitur një shkrepëse. Të premten i është hequr ky mjet në Qendrën Klinike Universitare me sukses.

Burime nga Prokuroria kanë th
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Thyen rekordin, bart 331.000 bletë në trup | Kuriozitete

Nga greta www.kuriozitete.net

Një bletar kinez ka thyer rekordin botëror para disa ditësh duke mbuluar trupin e vet me më shumë se 30 kg bletë. Shi Ping nga krahina Çongking në
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Mashkulli i pare që lindi vetë fëmijë ndahet nga gruaja | Kuriozitete

Nga greta www.kuriozitete.net

Thomas Beatie, i bërë i famshëm i “mashkulli” i parë që ka mbetur shtatzanë dhe ka lindur një fëmijë, lajmëroi për ndarjen e tij nga gruaja e tij
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Lojërat e kompjuterit largojnë depresionin | Kuriozitete

Nga greta www.kuriozitete.net

Të luash lojëra në kompjuter mund të jetë po aq efektive sa trajtimi ndaj depresionit për të rinjtë që kanë probleme të tilla. Sipas një studimi
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Depresioni dhe ankthi | A e din se...?

Nga genti www.aedinse.com

A e din se…? Depresioni, paniku dhe ankthi janë disa nga shembujt e shqetësimeve të humorit. Në përdorimin e ilaçeve për trajtimin e shqetësimit të humorit është e rëndësishme ndjekja e këshillave precize të doktorit. Duhet të merret gjithmo
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Etarnecept | A e din se...?

Nga genti www.aedinse.com

A e din se… Etarnecept Ky ilaç vepron mbi faktorin tumor-nekrotik që shkurtimisht do e quajmë FTN. FTN luan rolin kryesor në procesin e ënjtjes dhe dhimbjes së kyçeve. FTN është një Citokinë, një lloj proteinë që ndihmon në rregullimin e funksioneve të shumë qelizave përfshi ato që shkaktojnë inflamacionin e kyçeve.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Login Në My Site

Nuk keni llogari ende? Bashkohuni me ne, është falas!

Kërkohet kyçja që të mund ta publikoni Lajmin E Ri

Publkimet e të panjohurve nuk janë të lejuar! Ju duhet kyçeni për ta publikuar. Nuk keni llogari ende? Bashkohuni me ne, është falas!