Online Fussball Wetten

Nga max79x www.wetten-fussball.info

Online Fussballwetten erfreuen sich einer stetig wachsenden Beliebtheit. Wer seine Wette online abgibt, der möchte schlicht seriöse Sportwetten Anbieter nutzen. Diese Voraussetzung ist natürlich in den allermeisten Fällen gegeben und schwarze Schafe können in der schnell zirkulierenden Informationswelt Internet gleich einpacken. Also geht es Dir wahrscheinlich wie den meisten, die Wettanbieter im
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Torres: Kam gjetur trajnerin që më beson

Nga admin www.sportitotal.net

Sulmuesi Fernando Torres ka thënë se më në fund ka gjetur një trajner, që ka besim në aftësitë e tij. Sipas sulmuesit spanjoll, meritat më të mëdha për atë që i dha fund pritjes për shënimin e golave i takojnë trajnerit të Chelseat, Roberto Di Matteos. Strategu italian në fillim të këtij muaji zëvendësoi Andre Villas-Boasin e shkarkuar dhe deri më tash po i ecën mirë me Chelsean. Mirë ka nisur t’
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Eden Hazard, emri më lakuar i merkatos | LajmeShqip.com

Nga admin www.lajmeshqip.com

Edhe Mançini në stadium për ta ndjekur, i bashkohet listës së Mançester Junajtid dhe Totenhem
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Capello tregon pse braktisi Anglinë | Sporti Total

Nga admin www.sportitotal.net

Ish selektori i Anglisë, Fabio Capello, ka treguar arsyet për dorëheqjen e tij nga detyra, vetëm disa muaj para fillimit të Euro 2012. Strategu i njohur
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

‘Neymar, njëri nga pesë më të mirët’ | Sporti Total

Nga admin www.sportitotal.net

Trajneri i Santosit, Muricy Ramalho, mendon se sulmuesi brazilian, Neymar, është njëri nga pesë lojtarët më të mirë në botë. 20-vjeçari është
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Al Dunya TV: Barça, komplot kundër Asad | LajmeShqip.com

Nga admin www.lajmeshqip.com

Televizioni shtetëror sirian pretendon se pasimet e lojtarëve katalanas janë “harta” e trafikut kontrabandë të armëve
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Login Në My Site

Nuk keni llogari ende? Bashkohuni me ne, është falas!

Kërkohet kyçja që të mund ta publikoni Lajmin E Ri

Publkimet e të panjohurve nuk janë të lejuar! Ju duhet kyçeni për ta publikuar. Nuk keni llogari ende? Bashkohuni me ne, është falas!