Rosie Huntington-Whiteley në Vogue-Brasil (Foto) - VIP - Infokus

Nga lumbardh www.infokusi.com

Modelja e Victorias Secret së fundmi ka pozuar në shtrat për magazinën Vogue edicioni për Brazil me një sërë fotosh për muajin Prill. Ajo duket e shtrirë në shtrat në dhomën e një hoteli në pozicione të ndryshme dhe me veshje shumë delikate që paraqe...
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Shkelje e privatësisë në iPhone

Nga admin www.ama-news.al

Pasi që rrjeti shoqëror Path ishte zënë duke kopjuar të dhënat personale nga pajisjet iPhone të njerëzve, CEO i këtij rrjeti, Dave Morin, kërkoi falje për këtë gjë. Por përpara se të vinte kërkesa për falje, Morin ishte raportuar që ishte dërguar në zyrën e CEO-s së Apple, Tim Cook, dhe ishte “dënuar” për shkeljen e kryer.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Spinaq Sufle | Receta Kuzhine

Nga greta www.recetakuzhine.net

Përbërësit (për person) -Spinaq 150 gr -Krem qumështi 40 ml -Vezë 1 kokërr -Djathë i bardhë 15 gr -Arre moskat nje maje luge -Menders 3
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Kryekomunari i Ferizajt, Bajrush Xhemajli do të shkojë në burg

Nga admin www.lajmeshqip.com

Gjykata Supreme e Kosovës ka nxjerrë aktgjykim që konfirmon aktgjykimin e shkallës së parë lidhur me kryetarin e Ferizajt, i dënuar vitin e kaluar më parë me 2 vjet e gjysmë burgim për një aksident komunikacioni. Aktgjykimi i shkallës së parë është konfirmuar në të gjitha pikat, i cili detyron Xhemajlin të vuaj burgimin.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Përse njerëzit ecin mbi dy këmbë? | Kuriozitete

Nga genti www.kuriozitete.net

Paraardhësit tanë mund të jenë ngritur të ecin mbi dy këmbë, vetëm sepse kështu mund të mbanin më shumë ushqim me dy duart e lira.

Ky është përfundimi i arritur nga disa antropologë, të cilët në studimin e shimpanzeve, kanë arritur në përfundimin se aftësia për të ecur me dy këmbë luan një rol vendimtar në mbijetesën e species.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Reali përçahet nga përplasja Mourinho-Casillas

Nga lumbardh www.infokusi.com

Ajo që nisi si një thashetheme, tashmë është konfirmuar: Casillas dhe Mourinho janë në një konflikt të hapur.Ndonëse mosmarrëveshjet janë të vjetra, në ditët e fundit tensioni është rritur në maksimum, ndërsa klubi nuk përgënjeshtron asgjë, duke zgje...
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Nadal vs Ronaldo, tenis me duar e këmbë (Video) - Sport - Infokus

Nga lumbardh www.infokusi.com

Njëri nga teniserët më të mirë në botë spanjolli Rafael Nadal ka pasur një kundërshtarë të veqantë në një shfaqje të bukur tenisi. Nadal në mënyrën e tij si një teniser profesional ka patsur rastin të luaj kundër yllit të futbollit Cristiano Ronaldo ...
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Si do të shkatërrohet bota | Kuriozitete

Nga greta www.kuriozitete.net

Që nga viti 2000 e këndej kanë filluar të përmenden skenarë të ndryshëm rreth shkatërrimit të botës dhe zhdukjes së njerëzimit, ndërsa më i
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Muskuli i jashtëm i veshit | A e din se...?

Nga genti www.aedinse.com

A e din se…Në pjesën e prapme të veshit janë tre muskuj, të cilët bëjnë të mundur të lëvizen indet e veshit ashtu si te qeni apo macja.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

12-vjeçarja që nuk i ka prerë kurrë flokët | Kuriozitete

Nga genti www.kuriozitete.net

12-vjeçarja Natasha Moraes de Andrede nuk i ka prerë kurrë flokët në jetën e saj.

Ajo jeton në një lagje të varfër në Rio de Zhaneiro, është e gjatë 1.52 centimetra dhe flokët e saj arrijnë deri një pëllëmbë larg tokës.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Login Në My Site

Nuk keni llogari ende? Bashkohuni me ne, është falas!

Kërkohet kyçja që të mund ta publikoni Lajmin E Ri

Publkimet e të panjohurve nuk janë të lejuar! Ju duhet kyçeni për ta publikuar. Nuk keni llogari ende? Bashkohuni me ne, është falas!