Françi-Gertës: “I ke marrë me tendencë shakatë e mia”;Gerta: “Më ke sulmuar që në fillim” | Big Brother Albania

Nga greta bigbrotheralbania.me

Gerta, Ola e Françeska qëndrojnë në oborr duke biseduar për sjelljen e Gertës dhe si e komentojnë banorët këtë. Françeska shprehet se është penduar për mënyrën si e ka klasifikuar Gertën, e kjo e fundit thotë se kunjat e Françeskës janë shumë evidente. Ajo e këshillon Franç
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Edi-Françeskës: “Gerta të sheh si konkurrente të fortë”; Liam e Genta, ngacmime | Big Brother Albania

Nga greta bigbrotheralbania.me

Françeska qëndron me Edin në oborr duke biseduar e duke komentuar diskutimin e mëparshëm që ka patur me Gertën.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Liami-Edit “Ti për mua je nul, je zero”;-Edi “Do fyhesha nëse do kisha vlera për ty” | Big Brother Albania

Nga greta bigbrotheralbania.me

Djemtë vishen dhe bëhen gati që të ekzekutojnë provën e javës. Ata dalin në oborr dhe pas pak minutash ata marrin njoftimin që të shkojnë në fushën e lojrave. Të gjithë shkojnë pranë derës së kuqe, me përjashtim të Liamit i cili ende nu
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Françeska: “Është e vështirë të mbash një lidhje në BB” | Big Brother Albania

Nga greta bigbrotheralbania.me

Françeska dhe Liami fillojnë të flasin për Arbërin. Ata komentojnë sjelljen e tij kundrejt Gertës. Françeska thotë se Arbëri ka dëshirë që të lidhet me Gertën. Ajo thotë e kishte pyetur Arbërin për një gjë të tillë dhe ai nuk e kishte mohuar. Më pas ata e kalojnë bisedën tek lidhja e saj me Ermalin. Liami i thotë Françeskës se nga njëra
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

BB5, Aventurat e Liamit, divorci dhe lidhja me gjermanen | Big Brother Albania

Nga greta bigbrotheralbania.me

Flet i vëllai, Ariel Osmani: Nuk ka qenë i qëndrueshëm me femrat, por me Evelin ka vendosur të martohet.

Mban statusin “i divorcuar”, dhe i vetmi që në skedën prezantuese të “Big Brother 5” ka pohuar se është në lidhje serio
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Olsi i BB1: Po, më tërheq shumë Françeska! | Big Brother Albania

Nga greta bigbrotheralbania.me

Pushimet në Tajlandë, me paratë dhuratë nga tezja që i fitoi në Telebingo. Olsi është kthyer nga pushimet dhe ka vendosur që të na rrëfejë aventurën e tij atje.

Ai tregon për femrat tajlandeze, raportin mashkull-femër, dhuratën të cilën ia ka bërë tezja e tij që ka fituar
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Genta Ismajli i futet biznesit te automjeteve | KosovaChat

Nga kosovachat kosovachat.com

Këngëtarja e hitit “Guximi “, Genta Ismjali. Ka thëne se fundmi se pak jave me pare, ndërsa ndodhej ne Amerike, ku banon edhe familja e saj është marre me biznes edhe pse shumëkush mendonte se ajo do te trondiste sallat me hitet e saj.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Arjan banorve te Big Brother: “Jeni shembulli me i keq i rinise shqiptare!” – Agjencia Kombëtare e Lajmeve AMA

Nga moza www.ama-news.al

Arjan Konomi menjehere pas deklarates se Klaudias mbi arsyet e daljes se saj, mori shkas qe te shtoje duke thene se banoret e Big Brother 5 jane shembulli me i...
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Klaudia: Nuk konsumoj substanca narkotike | Big Brother Albania

Nga greta bigbrotheralbania.me

Pas intervistave të dhëna në studion e “Big Brother” dhe në Fan Club, Klaudia, Vlashi dhe Anila, u përqendruan edhe më shumë në përvojën e tyre brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri, në intervistën e dhënë në emisionin e “Pasdites”.

Në një debat me drejtuesen Lira Burgija dhe gazetarin e vendosur në rolin e analistit, Flavio Qarri, Klaudia përgënjeshtroi thasheth
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Klaudja: “Nuk ia kam marrë shoqes Erionin, ka pasur vetëm histori seksuale” | Big Brother Albania

Nga greta bigbrotheralbania.me

U nxitova që dola nga shtëpia, Liamin e shoh si fituesin e BB5 Pasi ka lexuar se çfarë është shkruar për të, Klaudja pohon se akuzat që i janë bërë se i ka marrë shoqes së ngushtë Erionin janë të rreme. “Unë atë vajzë e njoh dhe më ka shtyrë të marr pjesë në këtë ‘reality-show’, po
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Login Në My Site

Nuk keni llogari ende? Bashkohuni me ne, është falas!

Kërkohet kyçja që të mund ta publikoni Lajmin E Ri

Publkimet e të panjohurve nuk janë të lejuar! Ju duhet kyçeni për ta publikuar. Nuk keni llogari ende? Bashkohuni me ne, është falas!