PDIU: Grekët po hakmerren ndaj zyrtarëve të drejtësisë shqiptare

Nga toni noa.al

Ndalimi i tre gjyqtarëve dhe prokurorëve të Korçës në kufirin grek pse kishin dënuar më herët me 1 vit burg kreun e OMONIA-s Naum Disho për veprën penale të dhunimit të varreve të Boboshticës ka sjellë sot reagimin e PDIU, raporton agjencia e lajmeve NOA.al.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Thaçi ripërsërit: Serbia nuk do të mbajë zgjedhje në Kosovë | NOA

Nga toni noa.al

Kryeministri i Kosovës Hashim Thaçi ripërsëriti sot se Serbia nuk ta realizojë pretendimin e saj për të mbajtur zgjedhje në Kosovë, raporton agjencia e lajmeve NOA.al.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Aksidentohet e përfundon në spital, i gjendet lëndë narkotike

Nga toni noa.al

Albert Lika 28 vjeç nga fshati Kamenicë duke ecur në lagjen nr 10 në Korçë duke drejtuar mjetin Wolkswagen me targa AA 362 CA, është përplasur me një çiklomotor “Honda” pa targa drejtuar nga 18 vjeçari J.Hoxhalli banues në Korçë
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Bashkia e Tiranës, pas debatit me myslimanët: Pas tretjes së trupit të vdekurit do kalojnë në varreza murale

Nga toni noa.al

Bashkia e Tiranës ka folur sërish sot lidhur me sistemin e ri të administrimit të varrezave ekzistuese.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Veriu i Kosovës, përplasje dhe akuza në seancën e jashtëzakonshme

Nga toni noa.al

Seanca e jashtëzakonshme parlamentare në Kosovë ka ngjallur debate të shumta në radhët e përfaqësuesve të opozitës dhe qeverisë.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Kush e vrau Selver Haradinajn?

Nga toni noa.al

Jo vetëm që Selver Haradinaj u vra nga strukturat kriminale të Serbisë në veri, por ai madje u vra me sulm terrorist. Me këtë sulm nuk është mësyrë vetëm familja Haradinaj, por secili prej nesh si qytetarë të Republikës së Kosovës

Nga Glauk Konjufca
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Haxhinasto: Brenda vitit, Hilari Klinton vjen në Shqipëri

Nga toni noa.al

Ministri Haxhinasto është takuar me Sekretaren Amerikane të Shtetit, znj. Hillari Klinton. z. Haxhinasto i ka përsëritur zonjës Klinton ftesën për të vizituar Tiranën. Zonja Klinton ka premtuar se në gjysmën e dytë të vitit 2012 do jetë për vizitë në Tiranë, raporton noa.al.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Parashikimi i motit për 19 prill 2012

Nga toni noa.al

Pjesa e dytë e ditës do të vijojë me vranësira dhe shira me intensitet të ulët pothuajse në të gjithë vendin, përjashtuar zonat malore verilindore dhe juglindore të cilat do të kenë vranësira dhe kthjellime të shkurtra. Parashikohet që kjo situatë e paqëndrueshme e motit të vijojë edhe gjatë natës.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Aktorja masakrohet nga kolegët, trupi i hidhet në gropë, koka nga dritarja e autobusit

Nga toni noa.al

Trupi i pajetë i një aktore të Bollywood u gjet i pajetë nga policia indiane në një gropë pranë një shtëpie në shtetin e Utar Pradesh.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Reforma dhe besimi fetar

Nga toni noa.al

Reforma jonë, në respekt të plotë të dinjitetit njerëzor dhe besimit fetar. Sistemi i ri i administrimit të varrezave ekzistuese bën që ato t’u shërbejnë banorëve, të paktën dhe për 10 vitet e ardhshme

Nga Prof. Edmond Panariti

Zv/Kryetar i Bashkisë së Tiranës
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Login Në My Site

Nuk keni llogari ende? Bashkohuni me ne, është falas!

Kërkohet kyçja që të mund ta publikoni Lajmin E Ri

Publkimet e të panjohurve nuk janë të lejuar! Ju duhet kyçeni për ta publikuar. Nuk keni llogari ende? Bashkohuni me ne, është falas!