Gotze vazhdon me Dortmundin - Lajmetsot.com

Nga LajmetSot www.lajmetsot.com

Mario Gotze ka vendosur që ta vazhdojë karrierën në Borussia Dortmund. Mesfushori gjerman u dha fund spekulimeve për një largim të mundshëm gjatë
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Neymar nuk e lë Brazilin - Lajmetsot.com

Nga LajmetSot www.lajmetsot.com

Sulmuesi i Santosit, Neymar beson se mund të vazhdojë të zhvillohet si lojtar, nëse vazhdon të luajë në Brazil. 20 vjeçari është bërë objektiv ...
me shume
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Përgjithmonë në Bayern - Lajmetsot.com

Nga LajmetSot www.lajmetsot.com

Franck Ribery ka bërë të ditur se dëshiron ta përfundojë karrierën në Bayern Munich. 28 vjeçari ka qenë figurë kyçe në Allianz Arena që ...
me shume
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Gabuam që e blemë Ibrahimovicin - Lajmetsot.com

Nga LajmetSot www.lajmetsot.com

Ish presidenti i Barcelonës, Joan Laporta e ka dhënë një intervistë interesante, ku flet rreth transferimit të Zlatan Ibrahimovicit nga Interi, në verën ...
me shume
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Barcelona nën ethet e ndeshjes me Milanin - Lajmetsot.com

Nga LajmetSot www.lajmetsot.com

Barcelona ka zhvilluar të hënën paradite stërvitjen e parafundit para ndeshjes kundër Milanit të mërkurën në mbrëmje. Në seancën stërvitore morën pjesë edhe Eric Abidal
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

F1, “Kokëkuqja” në vështirësi | AutoLajme.com

Nga genti www.autolajme.com

Që nga viti 2004, kur Michael Schumaker fitoi titullin e fundit për Ferrarin kanë kaluar 7 vjet dhe ky është i teti, por kurora botërore ka ardhur veç
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Beqiraj synon atë që nuk e arriti “asnjë” i huaj në Kroaci

Nga B00si www.sportitotal.net

Fatos Beqiraj mund të bëhet lojtari i parë i huaj që shpallet golashënuesi më i mirë i Ligës së Parë të Kroacisë në futboll, në 20 vjet të ekzistimit të kësaj lige.
Kështu ka shkruar të mërkurën gazeta kroate “Veçernji List”. Sulmuesi kosovar, Beqiraj, aktualisht i prin listës së golashënuesve më të mirë të kampionatit kroat me 11 gola të realizuar.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Juventusi në finale të Kupës | Lajme.Org

Nga genti www.lajme.org

Përkundër barazimit prej 2-2 përballë Milanit, Juventusi e ka siguruar kualifikimin në finale të Kupës së Italisë falë rezultatit më të mirë në
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Mërgim Mavraj pendohet për refuzimin e kombëtares | Lajme.Org

Nga genti www.lajme.org

Vendimi i gabuar, mbrojtësi 24-vjeçar shpjegon arsyet

Mërgim Mavraj vazhdon të shpresojë se një ditë do të luajë me Kombëtaren shqiptare. Edhe pse disa vjet më parë ishte ai vetë që e refuzoi fanellën kuqezi, mbrojtësi kosovar nuk ka hequr dorë nga ekipi përfaqësues dhe beson se në të ardhmen do të përfaqësojë Shqipërinë.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Fussballwetten Online tippen

Nga max79x www.fussballwetten.cc

Fußball Sportwetten und Fussballwetten im Internet – viele Wettanbieter lassen das Herz der Anhänger von Internet Sportwetten höher schlagen. Bei vielen Buchmachern findest du neben vielen anderen Wettmöglichkeiten vor allen Dingen eine riesige Palette an Fußball Wetten. Die Buchmacher garantieren dir bei diesen Online Fussballwetten durchweg hohe Quoten, die das Wetten noch reizvoller machen. Fu
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Login Në My Site

Nuk keni llogari ende? Bashkohuni me ne, është falas!

Kërkohet kyçja që të mund ta publikoni Lajmin E Ri

Publkimet e të panjohurve nuk janë të lejuar! Ju duhet kyçeni për ta publikuar. Nuk keni llogari ende? Bashkohuni me ne, është falas!