Balkanweb | Nano president? Berisha: Kandidati do jetë nga PD - Shqiperi

Nga ballkan www.balkanweb.com

Kryeministri Berisha ka deklaruar sot nga Bashkia e Kamzës se mazhoranca do të paraqesë kandidaturat e saj për presidentin e ri.

I pyetur nga gazetarët për kandidaturën e Nanos si president, kreu i ekzekutivit shqiptar është treguar i rezervuar, duke u shprehur se, “Sot nuk do flas për politikë, sepse jemi këtu për një çështje me shumë rëndësi sikundër është
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Sot 14 mars, Gëzuar Ditën e Verës! | LajmeShqip.com

Nga admin www.lajmeshqip.com

E quajtur ndryshe si dita e largimit të dimrit, kjo festë ka krijuar tashmë traditën e saj jo vetëm tek banorët e qytetit të Elbasanit, por edhe në qytete të tjera të vendit dhe veçanërisht në Tiranë
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Çokollata 18×2, e gatshme për Guinness | Kuriozitete

Nga greta www.kuriozitete.net

Çokollata gjigante e përgatitur me mjeshtëri nga Mirco Della Vechia është gati për të qenë pjesë e librit të famshëm të rekordeve Guinness. Matja
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Mashkulli i pare që lindi vetë fëmijë ndahet nga gruaja | Kuriozitete

Nga greta www.kuriozitete.net

Thomas Beatie, i bërë i famshëm i “mashkulli” i parë që ka mbetur shtatzanë dhe ka lindur një fëmijë, lajmëroi për ndarjen e tij nga gruaja e tij
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Masazh për dy vetë | Sekrete Bukurie

Nga genti www.sekretebukurie.com

Stresi, pasi përqendrohet në qafë, në shpatulla dhe shpinë, priret të shkojë edhe në fytyrë, duke bërë që rrudhat të duken më të theksuara.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Qelizat e trupit | A e din se...?

Nga genti www.aedinse.com

A e din se…Qelizat më jetëgjate në trupin e njeriut janë qelizat e trurit të cilat mund të jetojnë gjerë në vdekje të njeriut!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Thyen rekordin, bart 331.000 bletë në trup | Kuriozitete

Nga greta www.kuriozitete.net

Një bletar kinez ka thyer rekordin botëror para disa ditësh duke mbuluar trupin e vet me më shumë se 30 kg bletë. Shi Ping nga krahina Çongking në
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Presidentja Jahjaga priti sportisten Majlinda Kelmendi - Sport - Infokus

Nga lumbardh www.infokusi.com

Presidentja e Republikës së Kosovës, zonja Atifete Jahjaga, priti sot sportisten Majlinda Kelmendi. Ajo e përgëzoi Majlinda Kelmendin për sukseset e saj të vazhdueshme në xhudo dhe në veçanti për suksesin e fundit në “Judo Swiss Open”, turne ndërkomb...
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

MG5 me pamje agresive | AutoLajme.com

Nga genti www.autolajme.com

Kompania MG ka botuar fotot e para të modelit MG5 për vitin 2013. I paralajmëruar me Konceptin 5, modeli prodhues është një Hatchback me 5 dyer dhe me
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Meda së shpejti për herë të dytë baba | KosovaChat

Nga kosovachat kosovachat.com

Edhe pse aktualisht po përflitet mjaftë shumë për të, si duket ai nuk çanë kokën të merret me thashethemet. Tani pritet që këngëtari i njohur Meda të bëhet për të dytën herë baba dhe uron që fëmija i tij i gjinisë mashkullore të lindë shëndoshë dhe mirë.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Login Në My Site

Nuk keni llogari ende? Bashkohuni me ne, është falas!

Kërkohet kyçja që të mund ta publikoni Lajmin E Ri

Publkimet e të panjohurve nuk janë të lejuar! Ju duhet kyçeni për ta publikuar. Nuk keni llogari ende? Bashkohuni me ne, është falas!