Puthje lesbike midis Franceskes dhe Gentes

Nga bigbrotheralbania bigbrotheralbania.me

Franci dhe Genta jane puthur ne buze, ndonese me njera tjetren konsiderohen “armike” te betuara.
Françeska del ne kopsht e fillon qe te diskutoje me Dritanin per sa u perket marredhenies mes djemve dhe vajzave ne ditet e sotme.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

E verteta e Ervinit dhe e Gertes: Ervini ne telashe serioze me te dashurin e Gertes | Big Brother Albania

Nga bigbrotheralbania bigbrotheralbania.me

Ervini, banor i Big Brother Albania 4, ne nje gazete ka deklaruar se njeh Gerten, banoren aktuale ne Big Brother Albania 5. Faktikisht kjo histori eshte shume me shume e ngaterruar se sa duket.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Motra e Ermalit: Dashuria me Françeskën, e vërtetë | Big Brother Albania

Nga bigbrotheralbania bigbrotheralbania.me

jo është disa vite më e vogël se Ermali dhe gjithsesi merr përsipër të gjykojë atë çfarë sheh nga ekrani në lidhjen e Ermal Merdanit me vajzën nga Vlora, Françeska. Por komenteve të ndryshme të bëra mbi çiftin, ndërsa thuhet se Françeska i është afruar Ermalit thjesht për të fituar pikë në lojë
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Graciano e Grandiola kërcejnë tango; Françeska: “Mund të nominohem këtë javë”

Nga bigbrotheralbania bigbrotheralbania.me

Graciano e Ola qëndrojnë në sallon ku fillojnë të kërcejnë tango. Ola ka marrë disa mësime tango jashtë, por në shtëpinë e BB merre leksione nga Graciano. Më pas, pranë tyre vinë dhe banorë të tjerë, e Graciano fillon t’i mësojë Françeskës të kërcejë, ndërsa Ola merr Dritanin si partner.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Hermes dhe Vlashi hakmerren ndaj njëri-tjetrit me femra seksi në krah

Nga bigbrotheralbania bigbrotheralbania.me

Pas një përballjeje publike, ku u duk se u finalizua me një lloj ftohjeje mes njëri-tjetrit, duket se Hermes Nikaj dhe Vlash Martika tani po hakmerren me femra seksi, me të cilat kanë vendosur të shoqërohen këto kohë që janë përfolur për prirje homoseksuale. Një mënyrë kjo për të rënë në sy, apo një stil i ri për t’i bërë karshillëk njëri-tjetrit?!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Big Brother, Meti: Nuk më tërhiqte niveli i debateve

Nga bigbrotheralbania bigbrotheralbania.me

Meti, konkurrenti i fundit që ka lënë shtëpinë e Big Brother, është shprehur se arsyeja se pse qëndronte i heshtur në shtëpi ishte “niveli i ulët i debateve”.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Imogen, kujdes kur përkulesh me këto tuta (FOTO | InfoLajme.org

Nga Info-lajme info-lajme.org

Modelja britanike, Imogen Thomas, ka dhënë një shfaqje të vërtetë për paparacët që e ndjekin. 29-vjeçarja, e cila ka qenë e veshur me një palë streçe të holla dhe shumë transparente, në një moment është përkulur dhe ka kthyer shpinën ndaj paparacëve. Dhe, ata kanë mundur çfarë të fotografojnë, pasi tutat kanë qenë me të vërtetë transparente.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Fotot provokative të shqiptares Rita Ora | InfoLajme.org

Nga Info-lajme info-lajme.org

Çdo ditë që kalon shqiptarja Rita Ora bëhet edhe më protagoniste në median britanike. Pak ditë më parë ajo u krahasua nga tabloidët rozë si Rihanna e Britanisë së Madhe.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Erioni: “Nuk arrij ta kuptoj Gentën”; Genta-Liamit: “Je i vetmi që bën pyetje tendencioze” | Big Brother Albania

Nga admin bigbrotheralbania.me

Big Brother Albania, BBA 5, Fotografi nga BBA5, Video live nga Big brother albania
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Showbiz: Elda Koci pohon ndarjen me Redon Makashin

Nga AlbTeam www.alb-team.com

ShareDukej si e pamundur, por është e vërtetë. Javën e kaluar, “Gazeta shqiptare” publikoi lajmin e ndarjes së njërit prej çifteve më jetëgjatë si të dashuruar, Redon Maakshit dhe gazetares Elda Koçi. Arsyeja e ndarjes sipas gazetës ishte lidhja e [...]
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Login Në My Site

Nuk keni llogari ende? Bashkohuni me ne, është falas!

Kërkohet kyçja që të mund ta publikoni Lajmin E Ri

Publkimet e të panjohurve nuk janë të lejuar! Ju duhet kyçeni për ta publikuar. Nuk keni llogari ende? Bashkohuni me ne, është falas!