Mourinho e mohon kalimin te City - Sport - Infokus

Nga lumbardh www.infokusi.com

Trajneri i Real Madridit, portugezi Jose Mourinho kategorikisht ka mohuar mundësinë që në fund të këtij edicioni të marrë drejtimin e skuadrës angleze Manchester City. Kjo deklaratë e tij erdhi pas lajmit të radios spanjolle ABC për kalimin e tij në ...
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Anglezët kërkojnë Robbenin - Sport - Infokus

Nga lumbardh www.infokusi.com

Anësori i Bayern Munichut, Arjen Robben, ka tërhequr interesimin e ekipeve nga Liga Premier.Kontrata aktuale e holandezit skadon në vitin 2013, ndërsa Manchester United, Manchester City, Tottenhami dhe Chelsea, dëshirojnë nënshkrimin e 28-vjeçarit.Pë...
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Nadal tërhiqet nga turneu i Miami-t - Sport - Infokus

Nga lumbardh www.infokusi.com

Rafael Nadal është tërhequr nga turneu i Miami-t, Mastersi i dytë i sezonit tenistik, për shkak të problemeve me gjurin. Tenisti spanjoll duhet të luante të premten kundër skocezit Andy Murray për gjysmëfinalet e turneut.“Më vjen shumë keq për tifozë...
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

‘Walcott e Van Persie do të nënshkruajnë kontrata të reja’ - Sport - Infokus

Nga lumbardh www.infokusi.com

Trajneri i Arsenalit, Arsene Wenger, është i bindur se Robin van Persie dhe Theo Walcott do të nënshkruajnë kontrata të reja me Topçinjtë në fund të sezonit aktual.Real Madridi dhe Manchester City janë nga skuadrat që kërkojnë shërbimet e Van Persiet...
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Pato i gatshëm ndaj Barcës - Sport - Infokus

Nga lumbardh www.infokusi.com

Alexandro Pato do të jetë në dispozicion të Milanit për ndeshjen kthyese të çerekfinales së Ligës së Kampionëve kundër Barcelonës.Braziliani vazhdimisht po ka probleme me lëndime, ndërsa së fundmi është dërguar në SHBA për t’u mjekuar.“Pato është shu...
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Mourinho: Gjithmonë kritikohemi - Sport - Infokus

Nga lumbardh www.infokusi.com

Trajneri i Real Madridit, Jose Mourinho, ka thënë se ai ka vendosur që të mos flasë për mediat pas ndeshjes ndaj Villarrealit për shkak të kritikave të vazhdueshme në rast të deklaratave, por u shpreh i befasuar për përsëritjen e kritikave, tani për ...
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Presidentja Jahjaga priti sportisten Majlinda Kelmendi - Sport - Infokus

Nga lumbardh www.infokusi.com

Presidentja e Republikës së Kosovës, zonja Atifete Jahjaga, priti sot sportisten Majlinda Kelmendi. Ajo e përgëzoi Majlinda Kelmendin për sukseset e saj të vazhdueshme në xhudo dhe në veçanti për suksesin e fundit në “Judo Swiss Open”, turne ndërkomb...
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Nadal vs Ronaldo, tenis me duar e këmbë (Video) - Sport - Infokus

Nga lumbardh www.infokusi.com

Njëri nga teniserët më të mirë në botë spanjolli Rafael Nadal ka pasur një kundërshtarë të veqantë në një shfaqje të bukur tenisi. Nadal në mënyrën e tij si një teniser profesional ka patsur rastin të luaj kundër yllit të futbollit Cristiano Ronaldo ...
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Reali përçahet nga përplasja Mourinho-Casillas

Nga lumbardh www.infokusi.com

Ajo që nisi si një thashetheme, tashmë është konfirmuar: Casillas dhe Mourinho janë në një konflikt të hapur.Ndonëse mosmarrëveshjet janë të vjetra, në ditët e fundit tensioni është rritur në maksimum, ndërsa klubi nuk përgënjeshtron asgjë, duke zgje...
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Boards Products | Boards Manufacturer | Boards Exporters | Boards Suppliers Directory

Nga ayaladlxnd www.ebitobi.com


Find New Boards products and Boards business partners on Ebitobi.com. Ebitobi is leading Boards B2B Marketplace trade portal that helps Boards buyers and Boards suppliers to locating suitable Boards trading partners. Buyers will find thousands of Boards trade leads from the world’s most reputable Boards Manufacturers. Ebitobi provide complete solutions for Boards trade leads and b2b services.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Login Në My Site

Nuk keni llogari ende? Bashkohuni me ne, është falas!

Kërkohet kyçja që të mund ta publikoni Lajmin E Ri

Publkimet e të panjohurve nuk janë të lejuar! Ju duhet kyçeni për ta publikuar. Nuk keni llogari ende? Bashkohuni me ne, është falas!