“Sydney Fashion Week”, 75 stilstë prezantojnë koleksionet e verës | Sekrete Bukurie

Nga genti www.sekretebukurie.com

Është zhvilluar java e modës në Sydney. 75 stlistë kanë prezantuar veshjet e tyre në këtë sfilatë të larmishme
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Katër rregulla për mirëmbajtjen e xhinseve | Sekrete Bukurie

Nga genti www.sekretebukurie.com

Po deshët që xhinset që i keni për qejfi të qëndrojmë sa më shumë, p.sh. ato në të cilat ndiheni seksi dhe shtatgjatë, përmbajuni rregullave për
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Të lumturit vendosin më shpejtë | Sekrete Bukurie

Nga genti www.sekretebukurie.com

Një studim i realizuar së fundmi ka treguar se njerëzit e lumtur i marrin shumë më shpejtë vendimet e logjikshme. Ekspertët pranë Universitetit New
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Byrek Llukanik me domate | Receta Kuzhine

Nga genti www.recetakuzhine.net

Perberesit: -1 pakete me pete sfoliata -1 f. caji dhjath -2 f. caji rikota ose gjize pa kripe -2 domate te medha ne feta -300 gr krem qumeshti ,e % te ulet
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Salcë makaronash me patate të ëmbël | Receta Kuzhine

Nga genti www.recetakuzhine.net

Perbersit: * pak vaj ulliri * 1/2 qepë e vogël e prerë * 1 thelb hudhër e thërrmuar * 1 patate e vogël e ëmbël * 120 ml qumësht (përdorni
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Çfarë diskutojmë në shtrat | Sekrete Bukurie

Nga genti www.sekretebukurie.com

Që seksi të zërë vend të rëndësishëm në jetën tonë, duhet pikësëpari të mendojmë për të, pavarësisht se mund të kemi zbuluar prej kohësh
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Bëjnë mirë tre filxhanë kafe në ditë | Sekrete Bukurie

Nga genti www.sekretebukurie.com

Bën mirë të pish deri në tre filxhanë kafe në ditë. Studiuesit kanë zbuluar edhe thelbin e kësaj mbrojtje të çmuar sipas një diete të ekuilibruar
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Max Factor, koleksioni 2012 me te gjitha ngjyrat | Sekrete Bukurie

Nga genti www.sekretebukurie.com

Koha e veres, koha e ngjyrave dhe te koleksioneve te reja. Shume marka te sektorit te bukurise , na propozojne koleksionin e ri per kete vete dhe jane me te
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Monica Lipstick Collection “Dolce Gabbana” | Sekrete Bukurie

Nga genti www.sekretebukurie.com

Monica Belucci firmos koleksionin e buzekuqeve per Dolce Gabbana. Monica Lipstick Collection Dolce Gabbanafoto . /ikub/
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Ngjyra me e preferuar pranverore…? | Sekrete Bukurie

Nga genti www.sekretebukurie.com

Moda e kësaj stine të bukur, dashuron ngjyrat. Ato duhet të jenë sa më të gëzuara dhe të ndritshme. Në krye të tyre, ka gjithmonë një
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Login Në My Site

Nuk keni llogari ende? Bashkohuni me ne, është falas!

Kërkohet kyçja që të mund ta publikoni Lajmin E Ri

Publkimet e të panjohurve nuk janë të lejuar! Ju duhet kyçeni për ta publikuar. Nuk keni llogari ende? Bashkohuni me ne, është falas!