Ford me fabrikë në Kinë | AutoLajme.com

Nga genti www.autolajme.com

Kompania e makinave Ford do të ndërtojë një fabrikë në lindje të Kinës.E planifikuar të përfundojë në vitin 2015, fabrika në Hangzhou do të jetë
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Shirokasi | Barcoleta Shqip

Nga genti www.barcoletashqip.net

A mund te me thuash, pyeti qytetari nje shirokas, sa large eshte prej Shiroke e deri te ura e Bunes, me nje lunder me vele? Si te fryes era - ia kthene
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Problemet kardiovaskulare | A e din se...?

Nga genti www.aedinse.com

A e din se…Mjekimet për problemet kardiovaskulare janë të shumta, ato ndërhyjnë në kontrollin e presionit të gjakut, anginës, ritmit kardiak, kolesterolit
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Lajme: Ekstradohet nga Londra 41-vjeçari i dënuar për vrasje

Nga AlbTeam alb-team.com

Lajmet e fundit nga Kosova,Filma Me Titra Shqip, Shqipëria, Maqedonia dhe Bota - Lajme Ekonomi Sport Magazina Lifestyle Shendetesi Teknologji Fun Lojera Showbiz. Kuriozitete, Showbiz, Teknologji, Lifestyle, Lajmet e Fundit, Filma Shqiptare, Video Shqiptare, Lojra Online, Foto, Fjalor, Big Brother, Grande Fratello,Tv Live, Muzik Shqip,Sport. Te gjitha ne nje Faqe te Vetme.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Shkencëtarët zbulojnë “gjenin e pangopur” shkaku i të cilit vuajmë nga mbipesha | Keshilla.NET

Nga greta www.keshilla.net

Me sa duket fshehtësia e një linje vitale fshihet në gjenet tona. Shkencëtarët theksojnë se kanë zbuluar gjenin e pangopur, i cili trurit nuk ...
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Zbulohet lidhja mes ulçerës dhe diabetit | Keshilla.NET

Nga greta www.keshilla.net

Kërkues në Universitetin e New York raportojnë se i njëjti bakter përgjegjës për ulçerën e stomakut mund të nxisë shfaqjen e diabetit të sheqerit
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Doloreza: Nuk do lidhesha me Erionin, nuk më pëlqen si mashkull | Big Brother Albania

Nga bigbrotheralbania bigbrotheralbania.me

Doloreza ka shërbyer si shkak që Klaudja të bënte skena xhelozie ndaj Erionit. Pas daljes nga shtëpia, ajo tregon se nuk e pëlqente Erionin si mashkull e nuk kishte qëllim të lidhej me të. Doloreza mendon se e gjitha kjo ka qenë lojë e Klaudjas për të tërhequr vëmendjen. Pas daljes nga shtëpia, Doloreza do t’i kthehet punës si arkitekt.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Marrëveshja, policë nga Maqedonia në bregdetin shqiptar | LajmeShqip.com

Nga alberti22 www.lajmeshqip.com

Zëvendësministri Bajrami tha se Ministria e Brendshme e Maqedonisë, do të nënshkruajë marrëveshje për bashkëpunim ndërpolicor me Ministrinë e Brendshme të Shqipërisë, dhe policë nga Maqedonia gjatë muajve të verës do të shkojnë në bregdetin shqiptar
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Biologët përcaktuan aftësinë e tumorit kanceroz për mbijetesë | Keshilla.NET

Nga greta www.keshilla.net

Biologët e Stanford University kanë zbuluar një proteinë, e cila i bën qelizat e kancerit të pacënueshme nga ana e sistemit imunitar, dhe kanë gjetur
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Funny dog wants to sit on a chair!

Nga asteepdogs www.youtube.com

The dog wants to sit on a chair. 11 seconds of fun and pleasure.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Login Në My Site

Nuk keni llogari ende? Bashkohuni me ne, është falas!

Kërkohet kyçja që të mund ta publikoni Lajmin E Ri

Publkimet e të panjohurve nuk janë të lejuar! Ju duhet kyçeni për ta publikuar. Nuk keni llogari ende? Bashkohuni me ne, është falas!