Apple, kompania 1 trilion dollarëshe

Nga ornela www.shekulli.com.al

Apple mund të bëhet kompania e parë në botë trilion dollarëshe. Kjo pritet të ndodh brenda 12 muajve parashikojnë ekspertët e Uall Stritit. Javën e kaluar, kompania teknologjike kaloi në bursë për herë të parë Google. Kompania me bazë në [...]
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Ford me fabrikë në Kinë | AutoLajme.com

Nga genti www.autolajme.com

Kompania e makinave Ford do të ndërtojë një fabrikë në lindje të Kinës.E planifikuar të përfundojë në vitin 2015, fabrika në Hangzhou do të jetë
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Bugatti Veyron Grand Sport Vitesse | AutoLajme.com

Nga genti www.autolajme.com

“Bugatti” është marka e njohur botërore e cila prodhon automobila superluksoz. Së fundmi, është publikuar edhe videoja e kësaj supermakine. Motori
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Vetëm 4-vjeçe dhe ka inteligjencën e Ajnshtajnit | NOA

Nga toni noa.al

Heidi Hankins, një vajzë e bukur angleze 4-vjeçe, nga qyteti Uinchester, thuhet se posedon aktualisht treguesin e inteligjencës të fizikanit më të madh të të gjitha kohërave, Ajnshtajn.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Apple dhe Facebook rrezikojnë lirinë e internetit | Keshilla.NET

Nga greta www.keshilla.net

Kur kombinohen kompanitë si Apple dhe Facebook, me qeverinë e një vendi ato e shkatërrojnë lirinë në internet, thonë themeluesit e Google, rusi Sergey
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Honda Crosstour si deja vu agresiv | AutoLajme.com

Nga genti www.autolajme.com

Kur Honda për herë të parë e ka prezantuar modelin Accord Crosstour, kritikat e kishin vënë në hije për shkak të stilit jo bindës dhe çmimit të
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Versionin më i fuqishëm serik Ford Fiesta ST | AutoLajme.com

Nga genti www.autolajme.com

Ekspertët nga Köln e kanë prezantuar versionin më të fuqishëm serik të Fiesta-s. Ford Fiesta ST e vë në lëvizje motori 1.6-litra me katër cilindra
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Toyota Prius me sistem te integruar Hybrid Synergy Drive | AutoLajme.com

Nga genti www.autolajme.com

Edhe pse Toyota vazhdon të zgjerojë teknologjinë hibride edhe në modelet tjera të veturave të saj, Prius edhe më tutje është modeli më i njohur i
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Audi e blen Ducati-n | AutoLajme.com

Nga genti www.autolajme.com

“Volkswagen Group”, përkatësisht “Audi” e ka ndërmend që ta blejë prodhuesin italian të motoçikletave, të famshmin “Ducati-n”, i cili po
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Mercedes-Benz A-Class modeli i ri | AutoLajme.com

Nga genti www.autolajme.com

Të gjitha që i kemi ditur deri më tani për Mercedes-in më të vogël më së miri është t’i harrojmë. Pas shtatë vjet e gjysmë nga Stuttgart-t arrin
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Login Në My Site

Nuk keni llogari ende? Bashkohuni me ne, është falas!

Kërkohet kyçja që të mund ta publikoni Lajmin E Ri

Publkimet e të panjohurve nuk janë të lejuar! Ju duhet kyçeni për ta publikuar. Nuk keni llogari ende? Bashkohuni me ne, është falas!