Aktori italian Raul Bova vjen në Tiranë | NOA

Nga toni noa.al

Pas gjashtë vjetësh mungesë, edicioni i 13 i Festivalit të Filmit Shqiptar pritet të organizohet në datat 7-13 tetor 2012 dhe në t do të jetë i pranishëm aktori i famshëm italian, Raul Bova.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Fish Media » Babai i Rita Orës: Meraku që kemi mbi suksesin e vajzës sonë

Nga titi www.fishmedia.info

Biznesi i muzikës është ndoshta nga më fitimprurësit sot për sot në të gjithë botën. Të jesh pjesë e këtyre ingranazheve kaq të sofistikuara të një industrie që lëvron miliona dollarë në vit, padyshim që duhet të kesh jo vetëm talent por edhe lidhjet e njohura, nëse do t’i quajmë kështu.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Rebeli Bellocchio shlyen mungesën

Nga ornela www.shekulli.com.al

Elsa Demo Dy trofetë e Gladiatorit të Festivalit të Durrësit për Filmin “Vincere” i tërheq më në fund dorazi regjisori Marco Bellocchio edhe në emër të aktores protagoniste Giovanna Mezzogiorno. I premtuar për të marrë pjesë në edicionin e kaluar [...]
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Banorët në pritje të provës; Genta ironi me Arbrin | Big Brother Albania

Nga bigbrotheralbania bigbrotheralbania.me

Banorët futen të gjithë në dhomën e gjumit dhe fillojnë që të flasin për tema të përgjithshme. Herë pas here ata bëjnë shkaka dhe ngacmohen me njëri-tjetrin. Genta dhe Arbër debatojnë dhe më pas ironizojnë njëri-tjetrin në prani të banorëve të tjerë.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Komente për debatin Ola-Liam e Arbër; Ola: “Liami po më provokon” | Big Brother Albania

Nga bigbrotheralbania bigbrotheralbania.me

Big Brother Albania, BBA 5, Fotografi nga BBA5, Video live nga Big brother albania
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Erioni humbet lojën;- Graciano i pret flokët | Big Brother Albania

Nga bigbrotheralbania bigbrotheralbania.me

Gjatë fazës së dytë të lojrave, Erioni humbet lojën përballë Françeskës dhe kjo bën që ai të humbë bastin që ka vënë me Gracianon. Kështu Graciano i kërkon që të shkojnë në banjë dhe fillon që t’ia presë flokët.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Gerta-Ermalit: “Je liberal, unë jam fanatike”; Françeska: “Mendoj se largohet Tani ose Edi” | Big Brother Albania

Nga bigbrotheralbania bigbrotheralbania.me

Disa nga banorët qëndrojnë në oborr duke diskutuar, me tone të larta herë pas here, për lidhjet e dashurisë. Gerta e cilëson Ermalin si liberal, ndërsa ai argumenton se nuk është e thënë që të gjithë të mundohen të tregojnë moral të lartë, por le të flasin pa doreza.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Lesbike e lumtur, mohon lidhjen me Deep?! Më mirë puth femrat

Nga toni noa.al

Në filmin “The Rum Diary-Cronache di un passione” i cili del në kinema më 24 prill ajo joshet nga Johnny Deep. Në realitet Amber Heard pranon se nuk është aspak e tërhequr nga aktori por se pëlqen më shumë puthjet e femrave.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Mësuesi, abuzim seksual me nxënësin e tij 8-vjeçar | NOA

Nga toni noa.al

Një mësues italian i shkollës fillore, u arrestua nën akuzat për abuzim seksual të një të mituri, nxënës i tij. Fjala është për një djalë vetëm 8-vjeç, një nxënës i shkollës ku ai punonte.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Ditëlindja e parë në BB5; Banorët i bëjnë surpriza Dritanit, në veçanti vajzat | NOA

Nga toni noa.al

Dritani shkon në dhomën e rrëfimit dhe Banorët me ndihmën e Vëllait të Madh i organizojnë atij një surprizë të bukur. Dritani është banori i parë që feston ditëlindjen brenda shtëpisë së Big Brother në këtë edicion të tij të pestë.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Login Në My Site

Nuk keni llogari ende? Bashkohuni me ne, është falas!

Kërkohet kyçja që të mund ta publikoni Lajmin E Ri

Publkimet e të panjohurve nuk janë të lejuar! Ju duhet kyçeni për ta publikuar. Nuk keni llogari ende? Bashkohuni me ne, është falas!