Breivik shpreh keqardhjen për vrasjen e kalimtarëve të pafajshëm në Oslo | GAZETA REPUBLIKA

Nga moza www.gazetarepublika.al

Ekstremisti i djathtë norvegjez Anders Behring Breivik ka pranuar vrasjen e 77 personave por pretendon të ketë vepruar në vetë-mbrojtje. Gjatë seancës gjyqësore shprehu keqardhjen për ‘vrasjen e kalimtarëve të pafajshëm’ nga shpërthimi i bombës në Oslo, por jo edhe për masakrën që ka kryer në kampin e Partisë Laburiste në Utoya.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Asambleja e NATO-s, Berisha: FA do bëjnë gjithçka për një rajon më të sigurt | GAZETA REPUBLIKA

Nga moza www.gazetarepublika.al

Kryeministri Berisha gjatë fjalës së tij në konferencën “Bashkëpunimi dhe koordinimi rajonal mes vendeve të Evropës Juglindore, grumbullimi dhe ndarja e aseteve të mbrojtjes” deklaroi sot se Shqipëria do të bëjë gjithçka për të adaptuar doktrinën “Mbrojtje e Zgjuar”
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Reforma Zgjedhore, partitë e vogla: Barazi vote, korrektim kombëtar | GAZETA REPUBLIKA

Nga moza www.gazetarepublika.al

23 partitë e vogla kanë mbajtur sot tryezën për Reformën Zgjedhore, ku kanë parashtruar kërkesat e tyre thelbësore për partitë e mëdha. Kërkesat e tyre thelbësore, janë transparenca, gjithëpërfshirja dhe barazia e votave.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Fish Media » Si u vranë pesë të rinj në Smilkovc të Shkupit?

Nga titi www.fishmedia.info

MPB ka dhënë një version të parë të ekspertizës se si ka ndodhur vrasja e pesëfishtë, javën e kaluar në Smilkovc të Shkupit.
Vrasësit thuhet se kanë ardhur pranë liqenit të Hekuranës në afërsi të fshatit Smilkovc, në kohën kur katër të rinjtë po përgatiteshin për të shkuar (makina e tyre e gjetur ishte me drita të ndezura).
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

AK në Vlorë, Spahiu: Qeveria kundër bashkimit e integrimit

Nga ornela www.shekulli.com.al

Një tubim i Aleancës Kuq e Zi, i mbajtur sot në Pallatin e Sportit në Vlorë, është kthyer në një protestë antiqeveritare, ku nuk kanë munguar parullat kundër kryeministrit Berisha. Gjatë fjalës së tij, kreu i AK, Kreshnik Spahiu, u [...]
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Elbasan, në pranga 2 të kërkuar në Itali

Nga ornela www.shekulli.com.al

Dy persona të shpallur në kërkim ndërkombëtar janë arrestuar nga policia e Elbasanit. Namik Dema dhe Fadil Alushi ishin të kërkuar nga drejtësia italiane, e cila kishte hapur ndaj tyre proceset gjyqësore përkatëse. Dema akuzohet për trafik droge, ndërsa Fadil [...]
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Makina plagos rëndë këmbësorin

Nga ornela www.shekulli.com.al

Një aksident rrugor i ndodhur paraditen e sotme në Mirditë ka shkaktuar plagosjen e rëndë të një 23-vjeçari. Ardian Gjika, 23 vjeç, ka qenë duke ecur në rrugë, kur është përplasur nga një automjet. Mësohet se drejtuesi i mjetit është [...]
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Beogradi liron Hasan Abazi n | ProLajm

Nga fortesa www.prolajm.com

Hasan Abazi është liruar sot nga paraburgimi pasi që është bërë pagesa prej 20.000 euro në gjykatën e Vranjes. Kryesindikalisti i Metalistëve,
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Beogradi (s)do t’i njohë zgjedhjet në veri ! | ProLajm

Nga fortesa www.prolajm.com

Në Zveçan dhe Zubin Potok tashmë kanë nisur aktivitetet për organizimin e zgjedhjeve lokale serbe, përkundër faktit se zyrtarët e Qeverisë së Serbisë
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Kosova e re, nuk është zgjidhja | ProLajm

Nga fortesa www.prolajm.com

Problemin e energjisë në Kosovë nuk pritet ta zgjidhë as ndërtimi i termocentralit Kosova e Re. Sipas parashikimeve, kërkesa për rrymë do të arrijë
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Login Në My Site

Nuk keni llogari ende? Bashkohuni me ne, është falas!

Kërkohet kyçja që të mund ta publikoni Lajmin E Ri

Publkimet e të panjohurve nuk janë të lejuar! Ju duhet kyçeni për ta publikuar. Nuk keni llogari ende? Bashkohuni me ne, është falas!