Mesuesja po shpjegonte mesimin | Barcoleta Shqip

Nga greta www.barcoletashqip.net

Një herë mesuesja po shpjegonte mesimin: supozojme qe jeni 30 majmuna -ngrihet njeri nga klasa dhe i thotë: po pse 30 mesuese por 31 mesuesja e nxehur e
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Mamaja qe po pastronte shtëpinë | Barcoleta Shqip

Nga greta www.barcoletashqip.net

Një ditë vere mamaja po pastronte shtëpinë, duke pastruar ajo hedh nga dritarja objekte të vjetra. Merr bufenë dhe e hedh nga dritarja, vjen nastradini
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Një ilaç kundër të vjellave | A e din se...?

Nga genti www.aedinse.com

A e din se…E vjella është një simptomë që shoqëron sëmundje të ndryshme. Zakonisht e vjella kalon në mënyrë spontane por, nëse nuk kalon dhënia e një doze Do
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Nastradini dhe djalin | Barcoleta Shqip

Nga genti www.barcoletashqip.net

Nastradini dergoi djalin qe ti sjelli uje nga burimi. - Kujdes se mos thyen shtamben, i tha dhe i dha djaloshit nje shuplake.. Nje kalimtare pyeti
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Thërret djali nënën në telefon | Barcoleta Shqip

Nga genti www.barcoletashqip.net

-Alo nënë, i kam dy lajme, një të mirë dhe një të keq! - E cila është lajmi i mirë?, pyet ajo... - E kam lënë drogën! - Të lumtë djali im,
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Humor Shqip,Barcoleta Shqip - HumorShqip.net

Nga greta www.humorshqip.net

Ne dritare rrija une
Ne dritare rrije ty
Buke me gjalp haja une
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Biseda për të nominuarit; Liami me ironi: “Më vjen keq që Graciano është në nominim” | Big Brother Albania

Nga greta bigbrotheralbania.me

Me ndezjen e dritave dhe muzikën në sfond, nga Vëllai i Madh, banorët fillojnë që të zgjohen një edhe nga një, megjithëse janë ende përgjumësh dhe nuk ngrihen nga krevati.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Meti: Pas daljes nga ‘’Big brother’’ dua të shkëlqej në futboll dhe modë | Big Brother Albania

Nga greta bigbrotheralbania.me

ë shtunën që kaloi, spektaklin e BB e ka lënë djaloshi kosovar Meti Alshiqi. Nuk ndihet i dëshpëruar që u largua nga loja, ndërsa tani do të vazhdojë punët të cilat i ka lënë në gjysmë. Mes të tjerave modeli kosovar rrëfehet shkurt edhe për gazetën ‘’Panorama’’.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Fotot “hot” të Gentës: Ish-banorët e BB5 i konsiderojnë “skandaloze” | Big Brother Albania

Nga greta bigbrotheralbania.me

Ata frekuentonin rrjete porno, bënin aventura pa fund dhe kishin hobi fotografitë, ku eksperimentonin gjithë fantazinë e tyre seksuale. Marrëzitë e tyre si çift tashmë nuk janë më të fshehta, pasi prej javësh po qarkullojnë në të gjitha sitet e internetit, ku 22-vjeçarja nga fshati Baban i Devollit pozon me të brendshme në prani të të dashurit të saj.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Diskutojnë mbi debatin Arbri-Ermal: “Ermali pati faj për mënyrën se si u shpreh” | Big Brother Albania

Nga greta bigbrotheralbania.me

Ndërsa disa nga banorët i ka zënë gjumi, Graciano, Genta e Grandiola ndodhen në dhomën e gjumit e fillojnë të diskutojnë mbi debatin Ermali-Arbri. “Mua në fund të fundit më bëhet qejfi”, shprehet Genta. Ajo tregon për një bisedë që ka pasur me Arbrin, ku ai i ka thënë se fakti që ajo nuk ka qenë në nominim, do të thotë se nuk ka rëndësi bre
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Login Në My Site

Nuk keni llogari ende? Bashkohuni me ne, është falas!

Kërkohet kyçja që të mund ta publikoni Lajmin E Ri

Publkimet e të panjohurve nuk janë të lejuar! Ju duhet kyçeni për ta publikuar. Nuk keni llogari ende? Bashkohuni me ne, është falas!