Ferguson ka dërguar ekipin për pushime në Skoci - Sport - Infokus

Nga lumbardh www.infokusi.com

Alex Ferguson e ka shfrytëzuar pushimin e kësaj fundjave për të larguar stresin nga skuadra. Trajneri e ka dërguar pjesën më të madhe të saj në Skoci, ku priten të kalojnë dy ditë në Saintt Andrews përpara se të luajnë të hënën ndaj Blackkburnit në “...
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Roma shkatërron Novarën - Sport - Infokus

Nga lumbardh www.infokusi.com

Roma ka shënuar fitore të lartë me rezultat 5-2 ndaj Novaras në Olimpico, duke u ngritur në tabelë dhe duke ashpërsuar luftën për vendin e tretë që dërgon në Ligën e Kampionëve.Ndeshja filloi në mënyrë të baraspeshuar, ku edhe mysafirët nuk u sprapsë...
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Ronaldo: Barça ta harrojë titullin - Sport - Infokus

Nga lumbardh www.infokusi.com

Sulmuesi i Real Madridit, Cristiano Ronaldo, ka pohuar se ai luan me mendimin në kokë se skuadra e tij do ta fitojë La Ligën në fund të këtij sezoni.Ylli portugez shkëlqeu në sfidën ndaj Osasunës duke realizuar ‘double-double’ prej dy golash dhe dy a...
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Iniesta: Duhet ta eliminojmë Milanin - Sport - Infokus

Nga lumbardh www.infokusi.com

Mesfushori i Barcelonës, Andres Iniesta, beson se Blaugranët pa arsyetime duhet ta eliminojnë Milanin të martën mbrëma në sfidën që zhvillohet në Camp Nou.“Ne duhet të fitojmë, ky është realiteti. Në shtëpi, me tifozët tanë, ne duhet të arrijmë në gj...
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Barcelona vazhdon luftën për titull - Sport - Infokus

Nga lumbardh www.infokusi.com

Barcelona ka shënuar fitore solide në shtëpi ndaj Athletic Bilbaos me rezultat 2-0, duke vazhduar kështu luftën për titull të kampionit në La Liga.Blaugranët e dominuan takimin, por prapa nuk mbetën as mysafirët e lodhur nga Bilbao. Ekipi i Marcelo B...
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Reali shkatërron Osasunën - Sport - Infokus

Nga lumbardh www.infokusi.com

Osasuna është shkatërruar totalisht nga Real Madridi dhe atë në mes të Pamplonas, me rezultat 5-1, një sfidë që vërtetoi edhe njëherë formën e jashtëzakonshme të cilën është duke e kaluar klubi mbretëror spanjoll.Ishte kjo një ndeshje mjaft interesan...
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Catania ndal Milanin - Sport - Infokus

Nga lumbardh www.infokusi.com

Catania ka ndalur në një barazim me rezultat 1-1 liderin e Serie A, Milanin, duke e bërë edhe më diskutabile kështu luftën për titull të kampionit.Ndeshja ishte monotone dhe mjaft e baraspeshuar, ndërsa golin të parët e gjetën Rossonerët, të cilët dh...
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

City i largohet titullit - Sport - Infokus

Nga lumbardh www.infokusi.com

Manchester City mund të thuhet lirisht se i ka minimizuar gjasat për të fituar titullin e kampionit të Ligës Premier këtë sezon, pas barazimit në shtëpi ndaj Sunderlandit me rezultat 3-3.Sigurisht ndeshja u diktua nga një dominim i Manchester Cityt, ...
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Chelsea fiton, Arsenali gabon - Sport - Infokus

Nga lumbardh www.infokusi.com

Chelsea i Di Matteos i është rkthyer fitoreve në Premierligë. Viktima e radhës për Chelsean ishte Aston Villa, skuadër të cilën e mposhti me rezultat 2 me 4.Sturridge dhe Ivanovic shënuar për Chelseat 2 golat e avantazhit. Gjithçka ndryshoj në minuta...
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Fitore e rëndësishme e Bayern-it - Sport - Infokus

Nga lumbardh www.infokusi.com

Bayerni i Munichut ka shënuar fitore shumë të rëndësishme në transfertë te Nurnbergu me rezultat minimal 1-0, për të vazhduar luftën për titull të kampionit në Bundesliga.Bayerni e dominoi sfidën nga fillimi, por as vendasit e Nurnbergut nuk u spraps...
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Login Në My Site

Nuk keni llogari ende? Bashkohuni me ne, është falas!

Kërkohet kyçja që të mund ta publikoni Lajmin E Ri

Publkimet e të panjohurve nuk janë të lejuar! Ju duhet kyçeni për ta publikuar. Nuk keni llogari ende? Bashkohuni me ne, është falas!