Balkanweb | Krerët e Ballit: Edi Rama po rikthen luftën civile - Shqiperi

Nga ballkan www.balkanweb.com

Kryetari i Ballit Kombëtar, Adriatik Alimadhi dhe ai i Partisë Balli Kombëtar Demokrat, Artur Roshi janë shprehur dje për “Gazeta Shqiptare” se do t’i drejtohen faktorit ndërkombëtar për ta detyruar kreun e Partisë Socialiste, Edi Rama t’ju kërkojë falje për etiketimet e bëra prej ndaj ballistëve në tryezën e 23 partive politike për reformën zgjedhore.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Balkanweb | AI: Myslimanët në Evropë diskriminohen - Bota

Nga ballkan www.balkanweb.com

Një raport i Amnesty International thotë se myslimanëve në vendet europiane në vazhdimësi iu mohohen mundësitë e punësimit dhe të arsimimit, për shkak të diskriminimit të gjerë kulturor dhe fetar kundër tyre.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Balkanweb | Berisha: Të ngrihen varrezat mbretërore, aty të prehet Mbreti Zog - Shqiperi

Nga ballkan www.balkanweb.com

ë mbledhjen e sotme të Komitetit për 100-vjetorin e Pavarësië, kryeministri Berisha e ka ndalur vëmendjen e tij tek monumenti i pavarësisë, për të cilin sic tha ai, ekspertët kanë përzgjedhur 5 më të mirat, ndërsa komiteti ra dakord në parim për projektin e përzgjedhur nga juria. Bëhet fjalë për monumentin e përgatitur nga kosovari Visar Obrija dhe gjermani Kai Roman Kiklas. Megjithatë vendimi pë
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Balkanweb | Përfaqësues të VV takohen me ambasadorin e Gjermanisë - Kosova

Nga ballkan www.balkanweb.com

Sipas portalit KohaNet, është mbajtur një takim mes përfaqësuesve të Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, Rexhep Selimi dhe Visar Ymeri, me ambasadorin e Gjermanisë në Kosovë, Dr. Ernst Reichel.

Në fillim të këtij takimi, Kurti paraqiti shqetësimin e Lëvizjes Vetëvendosje për situatën në Mitrovicë dhe në veri, veçanërisht për vrasjen e Selver Haradinajt përmes një akti terrorist.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Presidenti, drejtues i partise ne shtator

Nga tirana www.tiranachat.net

Kreu i shtetit, Bamir Topi, pritet të zgjidhet si kryetari i partisë së re të së djathtës në muajin shtator, pasi ai të ketë mbyllur edhe mandatin e tij pesëvjeçar si President. Burimet bëjnë të ditur se përgjatë dy muajve të ardhshëm, të cilët janë të fundit të Presidencës të tij,
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Skype gati per Windows Phone

Nga tirana www.tiranachat.net

Pas versionit “Beta” të prezantuar në MWC-në e Barcelonës, Microsoft njofton lançimin e versionit zyrtar të aplikimit të Skype për Windows Phone.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Si shiten produktet e vjedhura ne Tirane?

Nga tirana www.tiranachat.net

Dollari” po kthehet jo vetëm në strofkën më të njohur të informalitetit në kryeqytet, por edhe në strofkën e “teknologjisë së vjedhur”. Të duhen celularë të tipave të fundit, laptop me parametrat e fundit? Atëherë mund t’i gjesh shumë shpejt tek “dollari”. Madje edhe me një çmim të lirë. Sa cilësorë dhe nga kanë ardhur ato? Janë pyetje të cilat në këtë zonë humbasin disi kuptimin.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Flirtet ne zyre? Vetem nga merzia

Nga tirana www.tiranachat.net

Flirtet ne zyre? Vetem nga merzia, Shqip, Muzike, Lajme, Humor, Video, Foto, Fjalor, Tv Live
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Victoria dizajnon automjetin Range Rover Evoque | AutoLajme.com

Nga genti www.autolajme.com

Pas dizajnimit të teshave, këngëtarja e shndërruar në dizajnere, Victoria Beckham, i është drejtuar industrisë automobilistike. Ajo ka asistuar në
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Enzo, shitja më e shtrenjtë në historinë e policisë | AutoLajme.com

Nga genti www.autolajme.com

Një model i kufizuar Ferrari (1 milion stërlina) do të dalë në ankand në atë që mendohet se do të jetë shitja më e shtrenjtë në historinë e
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Login Në My Site

Nuk keni llogari ende? Bashkohuni me ne, është falas!

Kërkohet kyçja që të mund ta publikoni Lajmin E Ri

Publkimet e të panjohurve nuk janë të lejuar! Ju duhet kyçeni për ta publikuar. Nuk keni llogari ende? Bashkohuni me ne, është falas!