Debat mes Liamit e Françeskës; Arbri-Françeskës: “Mirë ta bëri”

Nga bigbrotheralbania bigbrotheralbania.me

Pasi Liami gatuan dy pulat dhe shkon e u thotë banorëve se ato janë pjesë e buxhetit të tij, sepse nuk ka blerë cigare apo ndonjë asortiment tjetër që banorët kanë porositur, fillon një debat midis tij dhe Françeskës.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Vlash, na kthe lekët që na ke borxh! | Big Brother Albania

Nga bigbrotheralbania bigbrotheralbania.me

Është e gjatë lista e personave të cilët, kur kanë parë Vlashin brenda shtëpisë së “Big Brother”, kanë menduar: Neve na ka lekë borxh, s’ka turp shkon e futet aty brenda!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Vajza e Whitney Houston në dashuri me “vëllanë” e saj | Thashetheme

Nga admin thashethe.me

Bobbi Kristina, vajza e së ndjerës Whitney Houston është në lidhje me Nicholas Gordon, të cilin këngëtarja e ka adoptuar dhe rritur si djalin e saj,
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

BBA 5 Graciano Dhe Lorena Bejn Seks (Video) | Big Brother Albania

Nga musa bigbrotheralbania.me

Ishin Ermali dhe Franceska të parët që thyen akullin në Big Brother Albania 5 duke bërë sex para kamerave të cilat i vëzhgojn 24 orë.
Tani kemi një cift tjeter ku pamjet në këtë video flasin qartë se edhe Graciano dhe Lorena kanë ndjekur hapat e Ermalit dhe Franceskes.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Pse e refuzoi Nora Istrefi ofertën e “Dancing with the Stars”

Nga admin thashethe.me

Akoma nuk është bërë e ditur lista zyrtare me emrat që do të prezantohen si konkurrente ne eventin e madh te Vizion Plus, “Dancing with the Stars”. Edhe pse disa emra janë përfolur, asgjë nuk është zyrtare, por tashmë është mësuar në mënyrë përfundimtare se këngëtarja e mirënjohur, Nora Istrefi nuk do të jetë një nga ata, shkruan gazeta Standard.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Paris me elegancë zbret nga makina pa treguar të brendshmet | Thashetheme

Nga admin thashethe.me

Si e zonja ashtu është dhe makina! Supermiliarderja Paris Hilton është fotografuara duke dalë nga makina e saj, një Ferrari e kuqe e mrekullueshme.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Motrat e adoptuara, gjejnë njëra-tjetrën në Facebook

Nga admin noa.al

"Përshëndetje Aleksandra. Emri im është Maira dhe këtë mëngjes kam pasur surprizën e këndshme për të të gjetur në Facebook. Kam kohë që të kërkoj, pasi jam e sigurt se ti je motra ime ...".
Nuk ndodh çdo ditë që të marrësh një E-mail si ky.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Login Në My Site

Nuk keni llogari ende? Bashkohuni me ne, është falas!

Kërkohet kyçja që të mund ta publikoni Lajmin E Ri

Publkimet e të panjohurve nuk janë të lejuar! Ju duhet kyçeni për ta publikuar. Nuk keni llogari ende? Bashkohuni me ne, është falas!